Відбулось перше спільне засідання рад саморегулівних організацій професійних учасників фондового ринку

5 октября 2010, 20:47
0
8
Відбулось перше спільне засідання рад саморегулівних організацій професійних учасників фондового ринку

4 жовтня 2010 року відбулось спільне засідання рад саморегулівних організацій професійних учасників фондового ринку: Асоціації українського інвестиційного бізнесу (УАІБ), Асоціації "Українські фондові торговці" (АУФТ) та Асоціації професійних реєстраторів і депозитаріїв (ПАРД). Також у засіданні взяли участь Голова та члени ДКЦПФР, представники НБУ, Держфінпослуг, Інститут економіки та прогнозування НАНУ, USAID та представники ЗМІ.

4 жовтня 2010 року відбулось спільне засідання рад саморегулівних організацій професійних учасників фондового ринку: Асоціації українського інвестиційного бізнесу (УАІБ), Асоціації "Українські фондові торговці" (АУФТ) (http://www.aust.com.ua/) та Асоціації професійних реєстраторів і депозитаріїв (ПАРД). Також у засіданні взяли участь Голова та члени ДКЦПФР, представники НБУ, Держфінпослуг, Інститут економіки та прогнозування НАНУ, USAID та представники ЗМІ.

До порядку денного засідання було включено два питання: Програма розвитку фондового ринку України на 2011 – 2015 роки та перспективи взаємодії ДКЦПФР і СРО на фондовому ринку.

Після короткої презентації представниками асоціацій основних тез своїх пропозицій (з повною версією документів можна ознайомитися на сайтах асоціацій), Голова ДКЦПФР Д. М. Тевелєв відзначив, що конструктивні та практичні пропозицій СРО обов’язково буде враховано, а роботу над проектом Програми розвитку фондового ринку України на 2011 – 2015 роки закінчено найближчим часом. Також він подякував учасникам засідання за активну участь у розробці Програми.

У другій частині засідання учасники обговорили досягнення та перспективи розвитку саморегулівних організацій професійних учасників фондового ринку. "Були різні точки зору на роль СРО, моделі взаємодії ринку, регулятора та СРО, були цікаві дискусії й конструктивні пропозиції, відзначив голова Ради АУФТ Сергій Антонов, але головне, що можна відзначити за результатами цього відкритого засідання: СРО готові приймати ширші повноваження від ДКЦПФР, самостійно готувати акти з нормативного регулювання та нести відповідальність за свою діяльність".

Учасники спільного засідання домовились зробити регулярними такі робочі зустрічі та до наступної (через три місяці) підготувати моделі саморегулювання на фондовому ринку та взаємодії ДКЦПФР і саморегулівних організацій професійних учасників фондового ринку.

Довідка:
СРО АУФТ (Асоціація "Українські фондові торговці") (http://www.aust.com.ua/) була створена 12 березня 2009 року шляхом консолідації трьох СРО: Асоціація "Регіональний фондовий союз", "Київська міжнародна фондова біржа", "Українська фондова біржа".
Асоціація є об'єднанням професійних учасників ринку цінних паперів, які здійснюють торгівлю цінними паперами. Асоціація об’єднує 754 учасника.
Основне завдання Асоціації – захист інтересів усіх членів організації шляхом нормативних ініціатив, мета яких – забезпечення стабільного розвитку і модернізації фондового ринку України.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях