"Київстар" продовжує термін акційного підключення до послуги "Домашній інтернет"

7 октября 2010, 11:45
0
33
 Київстар  продовжує термін акційного підключення до послуги  Домашній інтернет

"Київстар" продовжує термін акційного підключення до тарифного пакету "Лайт +" для нових клієнтів послуги "Домашній інтернет" до 31 жовтня 2010.

"Київстар" (http://www.kyivstar.ua/) продовжує акцію по підключенню до тарифного пакету "Лайт +" (http://www.kyivstar.ua/press_center/news/releases/?id=13586) для нових клієнтів послуги "Домашній інтернет" (http://www.kyivstar.net/internet/).

Клієнти, які підключаться до тарифного пакету "Лайт +" (http://www.kyivstar.ua/press_center/news/releases/?id=13586) до 31 жовтня 2010, будуть сплачувати за користування послугою лише 40 грн. на місяць до кінця лютого 2011 включно. З 1 березня 2011 абонплата для них буде становити 60 грн. Клієнти, що підключаться до тарифного пакету "Лайт +" (http://www.kyivstar.ua/press_center/news/releases/?id=13586) після 31 жовтня 2010, вже сплачуватимуть 60 грн. на місяць.

"Київстар" (http://www.kyivstar.ua/) пропонує існуючим та новим клієнтам послуги "Домашній інтернет" (http://www.kyivstar.net/internet/) привабливі тарифи – "Лайт +" (http://www.kyivstar.ua/press_center/news/releases/?id=13586), "Старт +" (http://www.kyivstar.ua/press_center/news/releases/?id=13586), "Стандарт +" (http://www.kyivstar.ua/press_center/news/releases/?id=13586), "Профі +" (http://www.kyivstar.ua/press_center/news/releases/?id=13586), "Експерт" (http://www.kyivstar.ua/press_center/news/releases/?id=13586) з абонплатою від 40 до 100 грн. на місяць залежно від швидкості інтернету. Таким чином, клієнти "Київстар" (http://www.kyivstar.ua/) можуть обрати для себе оптимальний тариф для користування інтернетом.

Існуючі абоненти "Домашнього інтернету" (http://www.kyivstar.net/internet/) можуть змінити діючий тарифний пакет на інший із зазначених вище за допомогою системи самообслуговування "Мій Київстар" (https://my.kyivstar.ua/tbmb/login/show.do). За зміну діючого пакету на пакет з меншою абонплатою клієнти сплачують 50 грн. Перехід на пакет з рівною або більшою абонплатою – безкоштовний.

Усі тарифи вказані з урахуванням ПДВ.

"Київстар" (http://www.kyivstar.ua/) потурбувався про те, щоб його клієнти мали можливість обирати для себе найзручніші пакети для користування інтернетом.

 

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці "Київстар" (http://twitter.com/twiykyivstar).

 

Довідка про компанію "Київстар":

Телекомунікаційний оператор "Київстар" – лідер українського ринку мобільного зв’язку та передачі даних, якому довіряють своє спілкування 22,59 млн. осіб (станом на 01.10.10). Мережа "Київстар" охоплює всі великі і малі міста та більше ніж 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні та регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж України. "Київстар" пропонує послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття в Україні, а також роумінгові послуги у 195 країнах на 5 континентах. Більше 2,4 млн українців користуються мобільним інтернетом "Київстар". У 7 найбільших містах України – Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Сімферополі, Одесі – надаються послуги високошвидкісного фіксованого інтернет-доступу, якими можуть скористатися більш ніж 500 тис. родин, що мешкають у 4 тис. будинків.

Місія "Київстар" – покращувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості.

За додатковою інформацією звертайтеся

до спеціаліста із зв’язків зі ЗМІ Ніни Васильової

тел. (067) 220-56-09, e-mail: Nina.Vasiliova@kyivstar.net

www.kyivstar. (http://www.kyivstar./)ua, www.djuice.com.ua (http://www.djuice.com.ua/)

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях