Як інструменти Теорії Обмежень можуть вирішити проблеми Вашого бізнесу

8 октября 2010, 15:43
0
6
Як інструменти Теорії Обмежень можуть вирішити проблеми Вашого бізнесу

11 жовтня о 19:00 запрошуємо Вас відвідати зустріч-презентацію бізнес-курсу "Фарт тут ні до чого" на тему "Як інструменти Теорії Обмежень можуть вирішити проблеми Вашого бізнесу".

11 жовтня о 19:00 запрошуємо Вас відвідати зустріч-презентацію бізнес-курсу " (http://kmbs.ua/uk/Programi/Najblizhchi_programi_upravlinskogo_rozvitku/TOS/Fart_tut_ni_do_chogo)Фарт тут ні до чого (http://kmbs.ua/uk/Programi/Najblizhchi_programi_upravlinskogo_rozvitku/TOS/Fart_tut_ni_do_chogo)" (http://kmbs.ua/uk/Programi/Najblizhchi_programi_upravlinskogo_rozvitku/TOS/Fart_tut_ni_do_chogo) на тему "Як інструменти Теорії Обмежень можуть вирішити проблеми Вашого бізнесу (http://kmbs.ua/uk/Pro_kmbs/Novini/Jak_instrumenti_Teorij_Obmezhen_mozhut_virishiti_problemi_Vashogo_biznesu)".

Участь у події є безкоштовною.

"Фарт тут ні до чого (http://kmbs.ua/uk/Programi/Najblizhchi_programi_upravlinskogo_rozvitku/TOS/Fart_tut_ni_do_chogo)" - це спеціалізована модульна програма, розроблена на основі рішень ТОС [Теорії Обмежень] Елі Голдратта. Кожен модуль бізнес-курсу є спеціалізованим для конкретних типів бізнесів зі схожими проблемами та є самодостатнім, що дає Вам можливість обрати саме той курс, який стосується Вашої сфери діяльності безпосередньо.

Модуль 1.   Спеціалізований курс для рітейлу:  Повний набір рішень та бізнес-процесів для суттєвого збільшення маржі з 1 м². 

Модуль 2.  Спеціалізований курс для дистриб’юторів: Повний набір рішень та бізнес-процесів для суттєвого збільшення продажів та зниження запасів.

Модуль 3. Спеціалізований курс для виробників:  Повний набір рішень та бізнес-процесів для суттєвого збільшення прибутків без інвестицій.

Модуль 4. Спеціалізований курс для кожного, хто мислить:  Вирішення складних стратегічних та тактичних проблем за допомогою інструментів Процесів мислення.

Кожен модуль програми є самодостатнім, що дає Вам можливість обрати саме той курс, який стосується Вашої сфери діяльності безпосередньо. Детальну програму курсу можна завантажити тут (http://kmbs.ua/storage/files/fart_web.pdf).

На відкритій презентації програми "Фарт тут ні до чого (http://kmbs.ua/uk/Programi/Najblizhchi_programi_upravlinskogo_rozvitku/TOS/Fart_tut_ni_do_chogo)" Ви матимете нагоду:

- познайомитись з викладачами програми;

- дізнатися детально про наповнення програми і результати, які отримає кожен учасник;

- відкрити для себе можливості інструментів ТОС на прикладах конкретних компаній;

- поставити запитання, озвучити свою проблему та зрозуміти, чи допоможе програма "Фарт тут ні до чого (http://kmbs.ua/uk/Pro_kmbs/Novini/Jak_instrumenti_Teorij_Obmezhen_mozhut_virishiti_problemi_Vashogo_biznesu)" знайти рішення для вашого бізнесу.

Адреса проведення: вул. Волоська, 8/5, 4-й поверх, kmbs (http://kmbs.ua/uk/), ауд.410.
З питань реєстрації на презентацію звертайтеся до Оксани Дзюми:  [044] 490 6635, dzyuma@kmbs.com.ua (http://Documents%20and%20Settings/kmbs/Local%20Settings/Temp/notes4DCAD8/dzyuma@kmbs.com.ua)

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях