Менеджмент: навички управління

17 октября 2010, 23:53
0
4
Менеджмент: навички управління

13 листопада в Києво-Могилянській бізнес школі стартує програма управлінського розвитку для лінійних керівників - Менеджмент: навички управління.\r\n

Києво-Могилянська бізнес школа рада повідомити, що 13 листопада стартує програма управлінського розвитку для лінійних керівників - Менеджмент: навички управління (http://kmbs.ua/uk/Programi/Najblizhchi_programi_upravlinskogo_rozvitku/Menedzhment/Operacionnyj_menezhment_programma_1).

Дана програма є унікальним шансом для керівників відділів, департаментів та напрямків покращити власні вмiння ставити задачi, планувати, контролювати, надавати адекватний зворотнiй зв'язок, мотивувати людей та приймати правильнi управлiнськi рiшення.

Викладачі програмиОльга Щербина, Анастасія Леухіна

Програма проходитиме за таким розкладом:

Модуль №1:

[13-14 листопада 2010] Менеджмент та менеджери. Управлінські ролі та компетенції. Модель командної роботи. Процес та етапи прийняття рішень. Методи обґрунтування управлінських рішень.

Модуль №2:

[4-5 грудня 2010] Планування та постановка цілей. Види та підходи до планування. Взаємозв’язок візії, місії, цілей, стратегії та ключових показників ефективності. Правила формулювання цілей підлеглим. Посадові інструкції. 

Модуль №3:

[29-30 січня 2011] Організаційні структури, розподіл робіт та делегування. Зв’язок стратегії та структури. Етапи створення організаційної структури управління. Принципи, правила та проблеми делегування повноважень. 

Модуль №4:

[19-20 лютого 2011] Інструменти роботи з людьми. Мотивація відповідно типу спрямованості особистості. Класифікація стилів керівництва та само ідентифікація. Види лідерства та його складові. 

Модуль №5:

[березень 2011] Контрольна функція в менеджменті, зворотній зв’язок та комунікації. Види, методи, інструменти здійснення контролю. Ефективний комунікаційний процес. Стилі поведінки в конфліктних ситуаціях.

Детальніше про цю програму Ви можете дізнатись тут (http://kmbs.ua/uk/Programi/Najblizhchi_programi_upravlinskogo_rozvitku/Menedzhment/Operacionnyj_menezhment_programma_1)

Місце проведення: kmbs (http://kmbs.ua/uk/) [Києво-Могилянська Бізнес Школа], Київ, Поділ, район Контрактової площі, вул. Волоська, 8/5, 4 корпус НаУКМА, 4 поверх.

Реєстрація: Для реєстрації на програму звертайтесь до Оксани Дзюми: oksana@kmbs.com.ua або за телефоном [044] 490 6635, [096] 608 4341

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях