Відкрито напрямок корпоративного туризму

20 октября 2010, 12:07
0
11
Відкрито напрямок корпоративного туризму

Туристична компанія "Унікальна Україна" презентувала 13 маршрутів для корпоративного відпочинку, включаючи програми НОВОРІЧНИХ КОРПОРАТИВІВ.

Здійснити експедицію до найзагадковішого Поліського заповідника, де серед лісів-пралісів ще панують древлянські традиції, прокататися на всюдиході-амфібії каньйоном річки Смотрич поблизу Кам’янця – Подільського,   піднятися в небо на повітряних кулях, спуститися в найдовші та найкрасивіші печери Європи, побувати на Бирючому острові – справжньому українському сафарі та інші пригодницькі, еко, етно, та гастрономічні тури - це новий стиль корпоративного відпочинку, що пропонує туристична компанія "Унікальна Україна".

Провести старий рік та отримати заряд позитивної енергії та незабутніх вражень напередодні нового року "Унікальна Україна" пропонує відсвяткувавши новорічний корпоратив у стилі середньовіччя у Кам’янець-Подільському замку (http://www.uu-travel.com/corporate/novorichnii-korporativ-u-stili-serednovichchja-u-starii-forteci/) із банкетом у супроводі театралізованих та костюмованих виступів, що відтворюють епоху середньовіччя та грою-квестом потаємними ходами замку;  або козацький корпоратив на справжньому Козацькому хуторі VIII ст. (http://www.uu-travel.com/corporate/novorichnii-korporativ-guljannja-na-khutori/), що колись належав гетьману Мазепі із козацькими і зимовими забавами та куштуванням козацьких страв, приготованих за старовинними рецептами. На індивідуальне замовлення ми також організовуємо новорічні корпоративи у Львові, Карпатах, Закарпатті, Полтавщині.

До Новорічних та Різдвяних свят розроблено спеціальний тур-свято на фабрику Ялинкових прикрас (http://www.uu-travel.com/corporate/tur-svjato-na-fabriku-jalinkovikh-prikras/), що проводиться у супроводі колядників із розповідями про Різдвяні традиції та організацією розваг для маленьких учасників подорожі. Цей тур може стати справжнім сімейним святом для Ваших працівників та їх дітей.

"Ми дуже раді презентувати діловому співтовариству програми наших корпоративних турів, адже цікаві подорожі Україною стають все популярнішими та витісняють такі звиклі способи проведення корпоративів як банкети, застілля чи командоутворюючі ігри. Розкішним банкетом в ресторані чи грою в пейнтбол вже нікого не здивуєш, а єдиною живою дельтою в Європі та сотнями пеліканів ще й як здивуєш!  Це ті враження, ті  емоції, що ваша команда зап’ямятає надового. І ми раді дарувати їх нашим клієнтам!" - коментує новий напрямок Ярослав Козак - генеральний директор туристичної компанії "Унікальна Україна".

Є чотири особливості корпоративних турів "Унікальної України":

Ми веземо працівників Вашої компанії у захоплюючі та незвідані місця, які можуть стати справжнім відкриттям та несподіванкою;

 • Ми запропонуємо Вам скоштувати автентичну та найсмачнішу кухню, яка відображає колорит цього регіону України;
 • Ви почуєте найцікавіші історії від непересічних людей, справжніх професіоналів своєї справи: директорів парків та заповідників, істориків, орнітологів, біологів, які все життя присвячують дослідженню історії свого краю;
 • І, звичайно, високий рівень послуг та сервісу, комфортні автобуси та умови проживання.
 • Вартість корпоративного відпочинку досить демократична: від 150 грн. з особи для одноденних турів та від 450 грн. з особи для дводенного відпочинку.

  До кінця 2010 року ми пропонуємо спеціальні бонуси: працівники компанії, що стає корпоративним клієнтом "Унікальної України" отримують знижку 20% на тури вихідного дня нашої компанії та картку постійного клієнта.

  Корпоративними клієнтами "Унікальної  України" вже є одна із провідних телекомпаній України, один із найбільших банків із іноземним капіталом в Україні, провідні ІТ компанії та представники малого та середнього бізнесу.

  Туристична компанія "Унікальна Україна" створена у 2008 році та є першим туроператором, який спеціалізується виключно на подорожах Україною. Засновники компанії мають 15-річний досвід організації туризму Україною, а Ярослав Козак, генеральний директор компанії є автором ідеї та ведучим телевізійного серіалу "Унікальна Україна".

  Контакти: (044)353-30-01 ∙ info@uu-travel.com ∙ м. Київ, вул. Мала Житомирська 10, оф. 1 ∙ www.uu-travel.com (http://www.uu-travel.com/)

  Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

  Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
  powered by lun.ua
  Загрузка...

  Корреспондент.net в cоцсетях