Славнозвісне шоу Жана-Марі Бурсіко вперше у місті Лева

27 октября 2010, 16:27
0
19
Славнозвісне шоу Жана-Марі Бурсіко  вперше у місті  Лева

Вперше за 10 років демонстрації в Україні і 30 років у всьому світі "Ніч рекламожерів" приїжджає до Львова

Для тих, хто вперше чує про "Ніч рекламожерів", повідомляємо, що це єдина в світі демонстрація найкращих рекламних роликів планети тривалістю більше 5 годин. Щороку дивовижний француз - Жан Марі Бурсіко – власник єдиної в світі колекції відеореклами, обирає декілька сотень найкращих роликів з своєї колекції та показує їх більш ніж в 40-а країнах світу. "Головна рекламна подія року, вибухонебезпечний коктейль з футбольного матчу, рок-концерту та ярмарку" - так пише про "Ніч рекламожерів" одна з найвпливовіших французьких газет "Ле Монд" (Le Monde).

В Україні це шоу вже 10 років з великим успіхом  проходить кращих залах Києва, збираючи вершки рекламного і творчого світу столиці,  відомих персон і керівників провідних компаній.    Але навіть найбільший зал не може вмістити всіх, хто бажає побачити шоу, а геніальні креатори  живуть і працюють не лише в Києві. Саме тому українські організатори Ночі разом із Синематекою Жана Марі Бурсіко вирішили розширити географію шоу. Вперше за десять років показів в Україні, "Ніч рекламожерів" крім Києва відбулася в Одесі, а 12 листопада  цьогорічну ювілейну колекцію від Жана Марі Бурсіко побачить Львів. "У наших найближчих сусідів поляків Ніч проходить у 7-ми найбільших містах країни, - каже один з львівських організаторів шоу – Андрій Сидор,  у Франції (на своїй батьківщині) в 5-ти найбільших містах і двічі – в Парижі.  Вже давно був час зробити Ніч Рекламожерів у Львові і ми дуже втішаємося з того, що вперше покажемо львів’янам спеціальну ювілейну колекцію роликів, яку Бурсіко підготував до 30-ти річного ювілею шоу в світі".

Дебют тридцятирічного шоу у Львові відбудеться 12 листопада у Палаці Мистецтв, вул. Коперніка, 17. У програмі: кращі рекламні ролики Великобританії,  Джордж Клуні і Джон Малковіч в рекламних роликах для кавового бренду, легендарні ролики пива "Будвайзер", краща соціальна реклама планети, рекламний ролик від великого французького режисера Клода Лелюша, смішна і лірична реклама презервативів і ще декілька сотень шедеврів, які можна побачити лише один раз на рік: під час Ночі рекламожерів".

 

Подробиці на сайті: www.adeaters.com.ua

З питань акредитації звертайтеся до Стус Ірини, Е-mail: stus.irina@gem.kiev.ua, тел.: 044 355 07 17, 067 943 08 74

 

 

Довідка про захід: НІЧ РЕКЛАМОЖЕРІВ – це щорічне шоу, що проводиться більш ніж в 40 країнах світу. НІЧ РЕКЛАМОЖЕРІВ  двічі відзначена в Книзі рекордів Гіннеса як найбільша в світі колекція рекламних роликів і як найтриваліше шоу на Землі, пов'язане з рекламою. Ідея його створення належить відомому французькому колекціонерові рекламних фільмів Жанові Марі Бурсіко. Рекламні агентства всього світу щороку надсилають йому близько 25 000 рекламних роликів, з яких Жан Марі Бурсіко відбирає 500 найяскравіших, найкреативніших та найдотепніших та об'єднує їх у 6-ти годинне шоу.

Домашня сторінка проекту:  www.nuitdespublivores.com

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях