28 листопада в kmbs стартує "Школа результативного маркетингу"

31 октября 2010, 19:36
0
5
28 листопада в kmbs стартує  Школа результативного маркетингу

листопаді стартує нова 7-модульна програма Києво-Могилянської Бізнес Школи – "Школа результативного маркетингу". А наскільки ваш маркетинг є результативним та ефективним?

З листопада по травень в одній з кращих бізнес-шкіл України – kmbs (http://kmbs.ua/), проходитиме нова програма: Школа результативного маркетингу (http://kmbs.ua/uk/Programi/Najblizhchi_programi_upravlinskogo_rozvitku/Marketingovi/Shkola_upravlinnja_marketingom).

Протягом 7 "зустрічей" в kmbs (http://kmbs.ua/) провідні маркетологи українських та міжнародних компаній зможуть розібратися та детально проаналізувати такі поняття як маркетингова стратегія, управління купівельною поведінкою споживачів та портфелем брендів, процес ефективного ціноутворення, а також – що значить ефективні інтегровані комунікації.

В межах навчання учасники отримають ґрунтовні професійні знання для побудови результативної системи маркетингу в своїх компаніях та досягнення стратегічних цілей бізнесу.

Для цього передбачена наскрізна робота над індивідуальним проектом, що буде реалізований протягом навчання в компанії учасника та супровід цього проекту від розробки до отримання реальних результатів від його впровадження.

Досвідом в аудиторії ділитимуться кращі в Україні спеціалісти: Олена Мальцева, генеральний директор Companion Group (http://www.companion.ua/), Дмитро Джеджула, незалежний консультант з маркетингу, Михайло Винницький, науковий керівник програми Президентська МВА (http://kmbs.ua/uk/Programi/President_s_MBA) kmbs, Костянтин Пацера, викладч бізнес-аналізу kmbs, Борис Адамовський, керуючий партнер компанії Applied Media (http://www.applied-media.com.ua/) та випускник програми Президентської МВА.

Дати проведення:

Модуль №1: 28 – 30 листопада 2010
Розуміння контексту та маркетингова стратегія

Модуль №2: 12-14 грудня 2010
Управління купівельною поведінкою споживачів

Модуль №3: 3-5 лютого 2011
Управління брендом та портфелем брендів

Модуль №4: 3-5 березня 2011
Управління продуктом/портфелем

Модуль №5: 31 березня – 2 квітня 2011
Управління ціною та дистрибуцією

Модуль №6: 28-30 квітня 2011
Управління інтегрованими комунікаціями

Модуль №7: 19-21 травня 2011
Управління ресурсами і результатом

Детальніше про програму "Школа результативного маркетингу" (http://kmbs.ua/storage/files/rezultativnogo_marketingu.pdf)

До зустрічі в аудиторії!

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях