GO!Sport на спеціалізованій виставці спортивних товарів і послуг у Верховній Раді України

4 ноября 2010, 18:45
0
6
GO!Sport на спеціалізованій виставці спортивних товарів і послуг у Верховній Раді України

Компанія «Євроіндекс», організатор виставки GO!Sport, взяла участь у спеціалізованій виставці спортивних товарів та послуг компаній-членів Асоціації «Спортивна індустрія України», яка відбулась 3 листопада в адміністративному будинку Верховної Ради України під час парламентських слухань на тему: «Молодь за здоровий спосіб життя» про становище молоді в Україні.\r\n

Спеціалізовану виставку спортивних товарів та послуг вже другий рік поспіль організовує Асоціація «Спортивна індустрія України» (далі – АСІУ), одним із головних завдань якої є формування здорового молодого покоління українців та україночок засобами фізичної культури і спорту. Проведення виставки спортивних товарів та послуг АСІУ у приміщенні Верховної Ради саме під час парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: «Молодь за здоровий спосіб життя» наочно демонструє активну позицію українського парламенту щодо забезпечення здоров’я української нації, української молоді. І це стало знаковою подією для виставки, адже вона покликана привернути увагу українського суспільства, парламенту та влади до необхідності популяризації фізичної культури і спорту, забезпечення здорового способу життя українських громадян, зростання вітчизняного виробництва спортивних товарів та послуг.

 

У відкритті виставки спортивних товарів та послуг взяли участь заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко, голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, президент Асоціації «Спортивна індустрія України» Валерій Сушкевич, представники Асоціації «Спортивна індустрія України». У рамках відкриття виставки відбулась презентація проектів на підтримку шкільного та масового спорту.

 

На виставці представлені практично всі найбільші вітчизняні виробники спортивних товарів, найбільші мережі спеціалізованої торгівлі, спеціалізовані підприємства спортивного будівництва та розвитку, серед яких — Dital, «Делмас», «Денпол», «Євроіндекс», «Інтер Атлетика», «Інтерспортсервіс», «МіленіумБуд», «Спортмайстер Україна», «Спорт Сервіс», Спортивний клуб «ЮККА», «Фрі Тайм Спрот». Окремий стенд присвячено діяльності Асоціації «Спортивна індустрія України».

 

У ході проведення виставки та парламентських слухань «Молодь за здоровий спосіб життя» був презентований каталог АСІУ «Спортивна індустрія України» — єдиний в Україні вичерпний спеціалізований довідник, який містить інформацію про виробників та імпортерів спортивних товарів на вітчизняному ринку.

 

Більш ніж 500 учасників парламентських слухань — членів профільних комітетів Верховної Ради, спеціалістів у галузі масового та професійного спорту, відомих спортсменів, тренерів, представників засобів масової інформації зацікавила можливість ознайомитись на виставці зі спортивними товарами, що виробляються в Україні, новітніми технологіями, екіпіруванням та інвентарем тощо.

 

Додатково:

 

Короткі відомості про Асоціацію «Спортивна індустрія України» (АСІУ) www.asiu.org.ua (http://www.asiu.org.ua/)

Асоціацію створено з метою постійної координації діяльності її членів, які працюють в Україні у сфері виробництва і реалізації товарів спортивної індустрії, а також в інших галузях, які тим або іншим чином взаємопов’язані. Основні цілі Асоціації: інформаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності вітчизняної спортивної індустрії; підтримка суб'єктів вітчизняної спортивної індустрії; координація діяльності членів Асоціації в галузі виробництва і реалізації стратегії розвитку спортивної індустрії України, розробка і впровадження спільно з органами державної влади Концепції і Програми розвитку спортивної індустрії України тощо.

 

Чотири роки поспіль під егідою Асоціації та за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Національного олімпійського комітету України, Національного комітету спорту інвалідів України проводиться Всеукраїнська виставка спортивних товарів та послуг Go!Sport, яка щоразу надає нового поштовху для розвитку АСІУ, її членів, а також популяризації фізичної культури і спорту серед українського населення. GO!Sport — місце відкритих діалогів між керівниками, управлінцями та власниками спортивних оздоровчих центрів та спортивних клубів, виробниками та споживачами спортивних товарів та обладнання з України та з-за кордону.

 

Також проводиться започаткована з витоків діяльності АСІУ активна робота Асоціації, її членів в упровадженні і підтримці доброчинних ініціатив: з листопада 2006 року постійно діє акція „Спортивна індустрія — соціально незахищеним".

На даному етапі членами АСІУ є 35 компаній.

Контактна особа для довідок: Наталія Гарач, (93) 771-1064

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях