Майстер-клас "Криза сенсу всередині компанії. Стратегічні комунікації"

20 ноября 2010, 16:11
0
5
Майстер-клас  Криза сенсу всередині компанії. Стратегічні комунікації

Ви зіткнулись з кризою сенсу в компанії і прагнете її подолати чи бажаєте бути до неї готовим і зустріти її у всеозброєнні? Фахівці kmbs та SCG поділяться з Вами знаннями в цій сфері під час майстер-класу "Криза сенсу всередині компанії. Стратегічні комунікації".

Ви зіткнулись з кризою сенсу в компанії і прагнете її подолати чи бажаєте бути до неї готовим і зустріти її у всеозброєнні?

Фахівці kmbs (http://kmbs.ua/uk) та SCG (http://www.scg.com.ua/) поділяться з Вами знаннями в цій сфері під час майстер-класу "Криза сенсу всередині компанії. Стратегічні комунікації".

Лариса Хоманс [викладач kmbs (http://kmbs.ua/uk)] та Оксана Щегельська [директор Strategic Consulting Group (http://www.scg.com.ua/)] під час події допоможуть знайти відповіді на такі ключові запитання:

1.„Криза сенсу”  всередині компанії – чи це закономірний етап розвитку бізнесу?

2.„Криза сенсу” – чому важливо про неї знати і бути готовими її зустріти?

3."Криза сенсу” і особливості комунікації в її умовах– що треба вміти зробити  і чому?

4.„Криза сенсу” і роль лідера-менеджера компанії – як побачити і використати нові можливості?

Учасники майстер-класу також зможуть дізнатися про новий продукт kmbs (http://www.kmbs.ua/uk), створений на основі багаторічного досвіду SCG (http://www.scg.com.ua/)  у веденні системного  бізнесу.

Це - спеціалізована програма для тих, хто прагне якісно змінити свою компанію та перейти до системного стилю управління власним бізнесом.  "Побудова системного бізнесу" - це програма для лідерів, які прагнуть змін!   (http://www.kmbs.ua/uk/Programi/Najblizhchi_programi_upravlinskogo_rozvitku/Post-MBA_programa/Pobudova_sistemnogo_biznesu_dlja_transformacijnih_lideriv)

Майстер-клас відбудеться 30 листопада 2010 у Києво-Могилянській бізнес-школі (http://kmbs.ua/uk) [вул. Волоська, 8/5, 4 поверх]. Початок о 18.30.

Якщо Вас та/ або у Ваших колег, партнерів, друзів зацікавила участь у події, будь ласка, зареєструйтеся для участі у події у Людмили Білецької: LB@scg.com.ua,

(044) 220-1250, (044) 517-5088, (067) 323-6424

або Тетяни Савицької: tetiana@kmbs.com.ua, (044) 490-6635

Чекаємо на спілкування та на зустріч  з Вами!

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях