"Київстар": 2 місяці безкоштовного тестування послуги "Домашній інтернет"

29 ноября 2010, 13:47
0
63
 Київстар : 2 місяці безкоштовного тестування  послуги  Домашній інтернет

До 31 грудня 2010 нові клієнти "Домашнього інтернету" "Київстар" зможуть абсолютно безкоштовно протестувати послугу протягом 2 місяців.

Нові клієнти масового сегменту "Київстар" (http://kyivstar.ua/) мають унікальну можливість безкоштовно ознайомитися з послугою "Домашній інтернет" (http://www.kyivstar.net/internet/) у рамках акції "Тест драйв інтернету".

При підключенні послуги "Домашній інтернет" до кінця поточного року на умовах тарифних пакетів "Пуск" (http://www.kyivstar.ua/internet/tariffs/), "Драйв" (http://www.kyivstar.ua/internet/tariffs/), "Турбо" (http://www.kyivstar.ua/internet/tariffs/) або "Мега" (http://www.kyivstar.ua/internet/tariffs/), користувачі не будуть сплачувати щомісячну абонентну плату протягом 62 днів з моменту підключення. Плата за підключення акції відсутня.

Якщо клієнт "Київстар", у якого підключений "Тест драйв Інтернету", змінює діючий пакет у межах вищезгаданих тарифів ("Пуск", "Драйв", "Турбо" або "Мега"), дія акції не припиняється.

"Домашній інтернет" від "Київстар" – це:

§        Стабільно висока швидкість;

§        Вигідні безлімітні тарифні плани;

§        Безкоштовне підключення;

§        Відсутність модему та додаткового обладнання;

§        Цілодобова служба підтримки професійного центру телефонного обслуговування;

§        Різноманітні способи оплати;

§        Управління послугою та власними витратами за допомогою системи самообслуговування "Мій Київстар" (https://my.kyivstar.ua/);

§        Комфортний та швидкий фіксований доступ в інтернет, що забезпечують тисячі професіоналів "Київстар".

"Київстар" пропонує новим клієнтам скористатися послугою "Домашній інтернет" на привабливих умовах.

Інформація за темою:

§        http://www.kyivstar.ua/press_center/news/releases/?id=14566 (http://www.kyivstar.ua/press_center/news/releases/?id=14566)

Дізнавайтесь новини першими на офіційній твіт-сторінці "Київстар" (http://twitter.com/TwiyKyivstar)

Довідка про об’єднаний "Київстар", бізнес-одиницю "Україна" VimpelCom Ltd.:

До складу бізнес-одиниці "Україна" VimpelCom Ltd. входять три українські оператори телекомунікацій – ЗАТ"Київстар Дж.Ес.Ем.", ЗАТ "Українські радіосистеми" (ТМ "Beeline-Україна" (http://www.beeline.ua/ua/index.wbp)) і ТОВ "Голден Телеком". Загальна база абонентів зазначених трьох операторів телекомунікацій становить близько 25 млн. осіб.

ЗАТ"Київстар Дж.Ес.Ем." – оператор № 1 на ринку мобільного зв’язку та мобільного інтернету.. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв'язку "Київстар" є однією з кращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні та регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж України. "Київстар" надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття України, а також послуги роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.

ЗАТ "Українські радіосистеми" - досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв’язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB.

Бізнес-одиниця "Україна" VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами "Київстар", djuice і "Київстар Бізнес".

Місія ЗАТ "Київстар Дж.Ес.Ем."  – покращувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості.

Довідка про VimpelCom Ltd.:

До групи VimpelCom Ltd. входять оператори зв'язку, що надають послуги голосового зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра технологій безпроводового та фіксованого зв'язку, а також широкосмугового доступу в інтернет. Штаб-квартира групи VimpelCom Ltd знаходиться в Амстердамі. До групи VimpelCom Ltd входять компанії, що здійснюють операції в Росії, Україні, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Грузії, Вірменії, Киргизстані, В'єтнамі та Камбоджі на території з загальним населенням близько 345 млн. осіб. Компанії групи VimpelCom Ltd надають послуги під брендами "Beeline", "Київстар" та djuice. Акції VimpelCom Ltd. котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) під символом VIP.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net

www.kyivstar.ua (http://www.kyivstar.ua/), www.djuice.com.ua (http://www.djuice.com.ua/), www.beeline.ua (http://www.beeline.ua/)

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях