Газета "Фінансовий моніторинг" - Єдине спеціалізоване видання для суб’єктів первинного фінансового моніторингу

7 декабря 2010, 17:59
0
34
Газета  Фінансовий моніторинг  - Єдине спеціалізоване видання для суб’єктів первинного фінансового моніторингу

Зважаючи на велику увагу з боку держави та контролюючих органів до процесу здійснення фінансового моніторингу фінансовими установами, з 2011 року ми розпочинаємо випуск щомісячної газети "Фінансовий моніторинг".

Шановні суб’єкти первинного фінансового моніторингу

Нагадуємо, що згідно з  останньою редакцією Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом" суб’єктами фінансового моніторингу, крім фінансових установ, банків та компаній з управління активами є також аудитори, адвокати, ріелтори, юристи, та просто приватні підприємці.

За порушення законодавства в сфері проведення  фінансового моніторингу Держфінпослуг накладає на фінансові установи чималі штрафи –  до 34 000,00 гривень.

 


Зважаючи на велику увагу з боку держави та контролюючих органів до процесу здійснення фінансового моніторингу фінансовими установами, з 2011 року ми розпочинаємо випуск щомісячної газети "Фінансовий моніторинг".

Газета "Фінансовий моніторинг" - це єдине видання в Україні, яке висвітлює проблематику здійснення фінансового моніторингу відповідними суб’єктами фінансового моніторингу – фінансовими установами, банками, КУА, аудиторами, нотаріусами, ріелторами, адвокатами, юристами.

У газеті ми публікуватимемо всі нормативно-правові акти, які регулюють здійснення фінансового моніторингу відповідними суб’єктами первинного фінансового моніторингу, а також офіційні роз’яснення цих актів та консультації з приводу їх застосування та оновлення внутрішніх нормативних документів з фінансового моніторингу.

В газеті будуть публікуватися матеріали НБУ, Держфінпослуг, Держфінмоніторингу, ДКЦПФР, Мінюсту, Мінфіну та Мінекономіки.

Тож передплативши газету "Фінансовий моніторинг" на 2011 рік, всього лише за 25 грн. в місяць, Ви отримуватимете наше видання з усіма нормативно-правовими актами та матеріалами, що  стосуються  фінансового моніторингу. Якщо ж оновлення правової бази відбуватиметься частіше, відповідно газета "Фінансовий моніторинг" також виходитиме частіше.

Для передплати газети "Фінансовий моніторинг" Вам необхідно надіслати нам Ваші реквізити на адрес: poradnyk@gmail.com Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Після отримання Ваших реквізитів (з зазначенням адреси доставки видання) Вам буде виставлено рахунок на передплату газети "Фінансовий моніторинг". Рахунок буде передаватися факсом або електронною поштою, а оригінал рахунку Ви отримаєте з першим номером газети в січні 2011 року.

Чекаємо Вас на сторінках газети "Фінансовий моніторинг"

З повагою

Головний редактор
газети "Фінансовий моніторинг"
Василь КАЧЕРАЙ

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях