Новорічна акція "Мрії здійснюються" від компанії "Альцест"

8 декабря 2010, 15:39
0
6
Новорічна акція  Мрії здійснюються  від компанії  Альцест

Компанія "Альцест" з 15.11.2010 по 31.12.2010 в рамках передноворічної акції "Мрії здійснюються" пропонує найпопулярніші моделі інструментів та обладнання за спеціальними акційними цінами

Детальніше про умови акції   та  ціни  на  акційні  товари  дізнайтеся   на  сайті компанії www.e-altsest.com (http://e-altsest.com/),  або  за  телефоном безкоштовної гарячої лінії 0 800 503 000.

Довідка:

Компанія "Альцест" — найбільший національний оператор ринку професійного інструменту  та обладнання. Працюючи з 1992 року, компанія прагне бути ближче  до  кожного  клієнта, тож сьогодні професійний інструмент для будівництва і промисловості, машинобудування і автосервісу, озеленення і  догляду  за  садом,  а  також  бездоганний  сервіс доступні жителям більшості   обласних   центрів   країни.  Завдяки  першому  в  Україні Інтернет–магазину  професійного  обладнання  та інструменту, послугами компанії можна скористатись у будь-якому куточку країни.

Основа   діяльності   та   запорука   успіху  компанії  "Альцест"  – відповідальність на повага до клієнтів і партнерів.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях