„Ідеальна країна” дісталась „Молодим регіонам”

9 декабря 2010, 16:45
0
10
„Ідеальна країна” дісталась „Молодим регіонам”

Право володіння на Інтернет-проект „Ідеальна країна” сьогодні було передано всеукраїнській молодіжній громадській організації „Молоді регіни”від Інтернет партії України.

Церемонія вручення Сертифікату на право володіння Інтернет-проектом „Ідеальна країна” відбулась сьогодні, 9 грудня 2010 року в Києві.

„Ми раді повідомити, що "Молоді регіони" вирішили підтримати більше ніж 15 000 постійних користувачів Інтернет-проекту „Ідеальна країна”, надавши підтримку в реалізації сотень концепцій та ідей, які вже найближчим часом будуть оформлені у вигляді законопроектів та проектів рішень Уряду”, - заявив голова Інтернет партії України Дмитро Голубов.

„Молоді регіони” мають серьозне представництво у Верховній Раді України                  (8 народних депутатів), обласних та міськах радах, а відтак мають серьозні можливості для реалізації ідей та проектів користувачів Інтернет-проекту „Ідеальна країна”.

„Наші активісти провели аналіз 433 концепцій, 539 проблем та 492 ідей користувачів Інтернет-проекту „Ідеальна країна” і прийшли до висновку, що деякі ідеї вже втратили свою актуальність, але багато ідей заслуговують на підтрумку та практичну реалізацію вже найближчим часом. Серед таких слід виокремити: проект щодо здійснення заходів спрямованих на забезпечення енергетичної незалежності України, запровадження електронного реєстру судових документів, збереження здоровя, підтримки сільської школи, реформування системи молодіжного житлового будівництва”, - заявив народний депутат України, голова "Молодих регіонів" Андрій Пінчук.

Очевидно, що команда Юлії Тимошенко просто використала десятки тисяч людей в своїх політичних, предвиборчих цілях і жодних практичних кроків спрямованих на реалізацію ідей наших громадян не було зроблено.

Лідери „Молодих регіонів” наголосили на важливості втілення найбільш цінних ідей, які пропонують громадяни. Зокрема, парламентар Ірина Бережна висловила переконання у тому, що постійний зв’язок із активними користувачами інтернет-порталу дасть змогу зробити реальні кроки на шляху реформування країни. „С сьогоднішнього дня, команда „Молодих регіонів” бере під свою відповідальність реалізацію ідей та концепцій користувачів Інтернет-проекту „Ідеальна країна”. Тепер кожна ідея, концепція, проблема буде уважно аналізуватись нашими спеціалістами, і я запрошує всіх бажаючих долучатись до работи нашого сайту „Ідеальна країна”, - підсумувала народний депутат України, заступник голови "Молодих регіонів" Ірина Бережна.

Довідкова інформація: Інтернет-проект „Ідеальна країна” – передвиборчий проект Юлії Тимошенко, який був створений в 2006 році. Його мету Тимошенко окреслювала приблизно так – „об'єднання інтелекту нашого народу і влади" та
"для зв'язку громадськості з тими, хто вершить закони, була створена інтернет-платформа – казала Юлія Тимошенко.

У розкручування інтернет-проекту Юлії Тимошенко "Ідеальна країна" з березня 2006 року було вкладено близько мільйона доларів.

28 жовтня 2010 року Юлія Тимошенко ініціювала свій новий Інтернет проект „Україна третього тисячоліття”

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях