Експертиобговорили проблемні питання покращенняпо міхнародного іміджу України

9 декабря 2010, 19:10
0
6
Експертиобговорили проблемні питання покращенняпо міхнародного іміджу України

Сьогодні, 9 грудня 2010 року, у залі засідань Комітету ВРУ з питань європейської інтеграції відбувся круглий стіл «Перспективи бренду «Україна» - внутрішній та зовнішній вимір», організатором якого виступив Євразійський Інститут Свобод.

Участь у заході взяли Богуш Денис - президент Bohush Communications, член Міжнародної асоціації Паблік рілейшнз (IPRA); Гарань Олексій - Науковий директор Школи політичної аналітики, професор НаУКМА; Доній Олесь - Народний депутат України; Новак Андрій – Голова Комітету економістів України; Соскін Олег - Директор Інституту Трансформації Суспільства, а також інші науковці, медійники, фахівці з PR та представники бізнес середовища.

Учасники зібрання обговорили сприйняття України в міжнародних політичних та економічних спільнотах, зміни іміджу країни в контексті останніх політичних подій, а також шляхи просування іміджу України за кордоном.

"Кожна країна, окрім певних нормативно-правових ознак на кшталт суверенітету, території, політичної публічної влади, являє собою й унікальний конгломерат цінностей, національних інтересів, різноманітних характеристик економічної системи, соціальних і політичних процесів, етнічних і культурних особливостей, традицій. І все перелічене, так чи інакше, бере участь у формуванні бренду країни в глобальному вимірі", - зазначила Голова Євразійського Інституту Свобод – Вероніка Прохира.

За її словами, сьогодні вже простежується розуміння того, що створення бренду країни – це інструмент підвищення конкурентоспроможності наших товарів та послуг за кордоном, покращення інвестиційної привабливості, інструмент зміцнення політичного впливу на міжнародній арені, а отже – інструмент - розвитку.

"Адже країна, що має бренд, залучає туристів, її національний бізнес і товари отримують сильну підтримку в конкурентній боротьбі, її геополітичні амбіції знаходять більше сприяння на міждержавному рівні, її громадяни пишаються своєю країною, а не соромляться її. І очевидно, що відсутність впізнаваних позитивних національних брендів або наявність негативних брендів є серйозною перешкодою для розвитку держави", - зауважила вона.

Прохира підкреслила, що вироблення комплексних стратегій, спрямованих на покращення позиціонування України як в середині країни, так і за її межами – спільне завдання для української влади, бізнесу та громадськості.

Також вона повідомила, що підсумки круглого столу матимуть прикладний характер.

"Текстову версію дискусії, що відбулась буде оформлено у формат звіту і розповсюджено як серед органів державної влади, так і серед представників неурядових організацій, бізнесу та медіа. Крім того, практику проведення аналогічних/подібних дискусій буде продовжено, адже захід продемонстрував потребу в певному комунікаційному майданчику для обміну думками та пропозиціями й з інших актуальних питань суспільно-політичної сфери", - підсумувала вона.

Євразійський Інститут Свобод є незалежною експертною громадською організацією, діяльність якої спрямована на вивчення різноманітних аспектів суспільно-політичного та соціально-економічного розвитку держав Євразійського регіону. Окрім аналізу, Інститут працює над розробкою  ефективних механізмів взаємодії суспільства та влади.

Другий рік Інститут здійснює аналіз проблемних сфер розвитку держави і суспільства для неурядових організації, політичних партій, а також для представників бізнесу та органів державної влади.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях