ДКЦПФР доручила АУФТ розробити системи приймання звітності професійних учасників фондового ринку

27 декабря 2010, 16:09
0
6

Державна комісія з цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР) вирішила впорядкувати процедури приймання звітності та моніторингу адміністративних даних професійних учасників фондового ринку і запропонувала АУФТ надати свої пропозиції з цього питання.

Державна комісія з цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР) вирішила впорядкувати процедури приймання звітності та моніторингу адміністративних даних професійних учасників фондового ринку і запропонувала АУФТ (http://www.aust.com.ua/) надати свої пропозиції з цього питання.

"Надання звітності до Комісії – одне з найболючіших питань фондового ринку, і Асоціація вже давно займається його дослідженням та розробкою пропозицій з вирішення існуючих проблем, – коментує Олег Швець, член Ради АУФТ (http://www.aust.com.ua/)".

Нова система прийому звітності, за його словами, має базуватися на трьох основних принципах: усунення дублювання звітних даних, впорядкування (уніфікація) строків та узгодження форматів надання інформації".

Великим позитивом у цьому питанні в АУФТ (http://www.aust.com.ua/) також вважають намір ДКЦПФР створити окремий підрозділ Комісії, до якого будуть надаватися звітні дані за принципом "єдиного вікна". І вже з цього підрозділу буде відбуватись розсилка інформації іншим підрозділам ДКЦПФР в межах їх компетенції.

 

 

Довідка:

СРО АУФТ (Асоціація "Українські фондові торговці") (http://www.aust.com.ua/) була створена 12 березня 2009 року шляхом консолідації трьох СРО: Асоціація "Регіональний фондовий союз", "Київська міжнародна фондова біржа", "Українська фондова біржа". Асоціація є об'єднанням професійних учасників ринку цінних паперів, які здійснюють торгівлю цінними паперами. Асоціація об’єднує 763 учасників.

Основне завдання Асоціації – захист інтересів усіх членів організації шляхом нормативних ініціатив, мета яких – забезпечення стабільного розвитку і модернізації фондового ринку України.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях