Алла Шлапак: Не треба плутати повідомлення на отримання житла з ордером

14 января 2011, 13:16
0
8

Важливо, щоб багатодітні сім`ї та діти-сироти, яким міська влада вчора вручила повідомлення на отримання квартир, змогли переїхати в нове помешкання вже цього року. Про це заявила Голова Постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту Алла Шлапак.

«Повідомлення на отримання квартири, безумовно, є важливою подією в житті кожної сім`ї, але воно лише засвідчує факт того, що той чи інший громадянин є першим у черзі на отримання житла. Відповідно до Житлового Кодексу УРСР, єдиною юридичною підставою для вселення в надане житлове приміщення є ордер. І важливо ці два поняття не плутати», - пояснює Алла Шлапак.

Вона зауважила, що забезпечення дотримання прав та інтересів соціально вразливих груп громадян, зокрема дітей-сиріт та багатодітних сімей, і надалі перебуватиме під контролем Постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту, а також її особистим контролем як депутата Київради.

«Помешкання, що виділяється  для громадян, котрі перебувають на квартирному обліку, має різний ступінь готовності. На жаль, бувають випадки, коли попри отримані повідомлення, очікувати переїзду в нову квартиру доводиться роки. Маю надію, що посадові особи Київської міської державної адміністрації дотримаються своїх зобов’язань та докладуть всіх зусиль, щоб ті, хто сьогодні отримав повідомлення на отримання квартир, стали їх реальними власниками», - зазначила Алла Шлапак.

Нагадаємо, 13 січня 2010 року, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов вручив 21 повідомлення на отримання квартир, з яких 10 помешкань отримали багатодітні сім’ї, а 11 – діти-сироти.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях