17 провідних організацій і компаній України підписали Декларацію з відповідального партнерства

21 января 2011, 16:02
0
12

Урочистий захід було організовано Центром "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)" за підтримки Посольства Норвегії в Україні та Проекту UNITER, що фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується Pact.

Київ, 19 січня 2011 - близько двадцяти компаній та організацій в Україні підписали Декларацію з відповідального бізнес-партнерства.

Урочистий захід було організовано Центром "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)" за підтримки Посольства Норвегії в Україні та Проекту UNITER, що фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується Pact.

"Підписання Декларації є важливим для України. Подібний крок стимулює співробітництво між компаніями, неурядовими організаціями, міністерствами й агенціями", - засвідчив Посол Норвегії в Україні п. Олав Берстад.

Декларацію підписали: Avis, British Council, DTEK, Grayling, GSK Україна, Кока-Кола Беверіджиз Україна, МТС Україна, Novo Nordisk, Pact, Platinum Bank, Правова група "Павленко і Побережнюк", ProCredit Bank, Siemens, АТ "Пласке", Міжнародний інститут бізнесу, Українська Асоціація зі зв´язків з громадськістю та Центр "Розвиток КСВ". За словами Марини Саприкіної, директора Центру "Розвиток КСВ", "підписання Декларації є гарним прикладом колективних зусиль. Зміст самого документу визначає не тільки прагнення, а й зобов’язання компаній щодо системної і послідовної роботи із залучення своїх партнерів і постачальників до концепції етичного ведення бізнесу".

Представники компаній так прокоментували підписання Декларації:

Сергій Яценко, Авіс Україна: "Ми вже робимо свій внесок в етичні закупівлі через запроваджені в компанії процедури - тому не було жодних роздумів щодо приєднання до ініціативи".

Наташа Василюк, Британська Рада в Україні: "Ми розділяємо цінності Декларації, оскільки основними принципами наших закупівель є прозорість, політика рівних можливостей і співвідношення ціни і якості".

Андрій Стогній, GSK Україна: "Корпоративна соціальна відповідальність та етичні принципи є ключовими в діяльності компанії на глобальному рівні і національному рівні. Приєднуючись до підписання декларації, ми разом з іншими компаніями зможемо робити більше для впровадження цих принципів в Україні".

Олександр Сахаренко, Грейлінг Україна: "Ця подія є непересічною, оскільки вона демонструє, що Україна відповідає світовим тенденціям підвищення уваги до етики ведення бізнесу. Як міжнародна компанія, ми і надалі будемо пропагувати її серед наших клієнтів".

Олександр Толкач, ДТЕК: "В процесі розвитку компанії ми зрозуміли, що будувати свою діяльність згідно з принципами прозорості і етики - це не просто "вислів", а життєво  необхідні для компанії кроки, які зміцнюють її зв’язки зі своїми партнерами".

Андрій Бублик, Кока-Кола Беверіджиз Україна: "Сталий розвиток неможливий без відповідальних закупівель - від цього виграють як компанії, так і споживачі. Підписана  Декларація – це відповідальність, яку ми беремо на себе перед українським суспільством".

Володимир Заболотний, Міжнародний інститут бізнесу: "Ми віримо, що бізнес, заснований на етичних цінностях  та принципах є більш конкурентоспроможним. Оскільки місією інституту є створення цінностей для суспільства, бізнесу та особистостей, то ми не лише навчаємо етичним принципам та соціально відповідальному бізнесу, а й впроваджуємо їх у життя".

Олег Проживальський, МТС Україна: "Підписання декларації є для нас закономірним, тому що ми вже не один рік  застосовуємо у своїй діяльності міжнародні стандарти якості та екологічного менеджменту. Ми досить далеко просунулися в цій сфері і готові ділитися своїми досвідом і напрацюваннями, щоб все більше компаній в Україні керувалися принципами відповідального вибору партнерів".  

Олександр Бойко, Ново Нордіск Україна: "Ведення етичного бізнесу є невід’ємною складовою конкурентоспроможності кожної компанії, яка вважає себе лідером. Наші принципи і філософія повністю відповідають змісту Декларації".

Клавдія Шевелюк, Правова група "Павленко і Побережнюк": "Ми працюємо в напрямку розвитку співпраці з державою, суспільством і захисту навколишнього середовища. Підписання Декларації дозволить зробити наш внесок більш вагомим".

Балаш Ярабік, Pact: "Серед громадських організацій, наші етичні стандарти – доволі високі, наша інструкція  із закупівель – одна з найкращих в громадянському суспільстві, заснована на стандартах США і ЄС. Ми плануємо робити ще більше, саме тому ми підписуємо цю Декларацію".

Денис Бродський, Platinum Bank: "Підписання декларації є важливим і свідомим кроком прийняття публічних зобов’язань. Ми багато зробили для розвитку відповідальних практик в банку і наступним кроком є заохочення наших постачальників до запровадження етичних принципів роботи".

Зузанне Декер, ПроКредит Банк: "Ми раді, що вже зібралося 17 компаній однодумців, і ми сподіваємося, що це стане хорошим початком у напрямі до усунення непорозумінь під час ведення бізнесу і здійснення закупівель".

Максиміліан Еггер, Siemens: "Декларація повністю відповідає нашим внутрішнім процесам, кодексу поведінки та іншим корпоративним документам, в тому числі декларації про цінності, де йдеться про нашу відповідальність та готовність здійснювати етичні та відповідальні дії. Ми виступаємо за "чистий" бізнес".

Людмила Кречмер, Українська асоціація зв’язків з громадськістю: "Підписання Декларації є  продовженням введення Кодексу професійної етики. Ми сподіваємося, що ринок PR послуг  прийде до відкритих відносин з клієнтами, партнерами, працівниками завдяки цій Декларації".

Артем Хачатурян, АО "ПЛАСКЕ": "Ми приєдналися до ініціативи відповідального партнерства, оскільки прагнемо зробити наш внесок в сталий розвиток України, а також обмінятися досвідом в пріоритетному для нас напрямку соціальної відповідальності".

Під час заходу було презентовано публікацію "Сталі закупівлі – новий формат для соціально відповідальних компаній". Детальніше - www.csr-ukraine.org (http://www.csr-ukraine.org/)

З додаткових питань, звертайтесь до Центру "Розвиток КСВ":

case@csr-ukraine.org або за тел. (044) 280 11 47.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях