Ідеї Бізнесу ФРАНЧАЙЗИНГ – знайдеться бізнес для кожного

1 февраля 2011, 13:55
0
79
Ідеї Бізнесу ФРАНЧАЙЗИНГ – знайдеться бізнес для кожного

На ринку українських періодичних видань з’явився унікальний журнал, що цікаво і доступно розповідає про можливості своєї справи та франчайзингу

Наприкінці січня у продаж надійшов перший номер журналу про франчайзинг в Україні "Идеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ". Видавцем журналу є міжнародна консалтингова компанія зі спеціалізацією у франчайзингу PROFIT system. В Україні компанії належить також провідний інформаційний портал тематики франчайзингу Franchising.ua.

"Видання створювалося на основі успішного восьмирічного досвіду аналогічного журналу Wlasny Biznes FRANCHISING, який наша компанія видає в Польщі", – розповідає Аркадіуш Слодковскі, Генеральний директор з видавництву компанії PROFIT system. – "Затребуваність тематики розвитку власної справи серед українських читачів дає нам впевненість у досягненні цілей, які поставлені перед журналом!".

"Існує необхідність популяризації франчайзингу серед підприємців з усіх регіонів України та якісного розвитку ринку", – вважає директор українського офісу компанії PROFIT system Лілія Сідельник. – "Дуже багато підприємців у нашій країні просто не знають наскільки франчайзингова співпраця перспективна і цікава. Крім того, франчайзинг прямо впливає на розвиток підприємництва в Україні. На формування середнього прошарку населення – мотивованих і амбітних підприємців. На появу нових робочих місць. І як наслідок – на розвиток економіки України в цілому! Ця висока мета є місією PROFIT system. Саме вона спонукала нас до видання журналу “Идеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ”.

Журнал "Идеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ" – ділове видання, присвячене тематиці власного бізнесу, яке висвітлює тенденції ринків, аналізує розвиток різних галузей і можливість розпочати власну справу в них.

"Идеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ" – повноколірне глянцеве видання, 68 сторінок, формату А4.

Головне завдання журналу – показати пересічному громадянину можливість працювати на себе, широкий спектр ідей та перспективи їх втілення в життя. А також запропонувати досвідченому підприємцю нові можливості інвестування, запуску додаткового, нового бізнесу. Розповісти про такий спосіб співпраці, як франчайзинг, його перспективи й переваги.

Пріоритет віддається розгорнутим аналітичним матеріалам, в яких читач знаходить глибокий різносторонній аналіз різних сфер бізнес-діяльності, дізнається про стан ринків і основних їх гравцях, отримує інформацію про перспективи відкриття власної справи, рекомендації щодо раціонального вкладення коштів.

Журнал "Идеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ" можна придбати в мережі супермаркетів "Ашан", "Мегамаркет", "Сільпо", магазинах відкритого доступу "Твоя Преса", а також замовити в інтернет-магазині порталу Franchising.ua

Довідка: Компанія PROFIT system сьогодні є найбільшою у Центрально-Східній Європі зі спеціалізацією у франчайзингу. Офіси компанії працюють у трьох країнах: Польщі, Чехії та Україні. PROFIT system діє на ринку вже більше 12-ти років. В портфелі компанії понад 300 успішно реалізованих консалтингових проектів для франчайзингових систем та проектів, направлених на подальший розвиток мережі та бренду. PROFIT system є активним учасником міжнародної франчайзингової спільноти – компанія є постійним партнером та учасником провідних франчайзингових виставок – Franchise Expo Paris у Парижі, Buybrand у Москві та інших значимих подій у франчайзинговому середовищі.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Компанія PROFIT system, редакція журналу "Идеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ"

Оксана Федяніна

тел. (044) 568 52 65, (093) 899 33 56

e-mail: ofedyanina@franchising.ua

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях