Алла Шлапак просить знайти ще 50 млн. грн. для столичних медиків

3 февраля 2011, 15:37
0
5
Алла Шлапак просить знайти ще 50 млн. грн. для столичних медиків

Окрім повернення муніципальних надбавок вчителям, слід повернути надбавки і медикам, на цьому наполягає Голова Постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту, співголова фракції «Блок Леоніда Черновецького» Алла Шлапак.

За її словами, додаткових 60 млн. грн., які планується виділити для працівників бюджетної сфери, вистачить лише освітянам, медикам потрібно ще 50 млн. грн..

"Дуже добре, що виконавчий орган врахував позицію нашої фракції та Комісії, і рішення Київської міської адміністрації додатково виділити 60 млн. гривень на забезпечення заробітної плати працівникам бюджетної сфери, безумовно, можна вітати. Але, слід зазначити, що мова йде лише про освітян. При цьому, соціально незахищеними досі залишаються ще й медики Києва", - зазначає Алла Шлапак.

Вона нагадує, що середня зарплата столичного лікаря на кінець 2010 року становила 2236 грн., а тому, на переконання депутата, потрібно задіяти всі ресурси та можливості, аби повернути працівникам охорони здоров’я додаткові 20% надбавки до заробітної плати. "Маю надію, що 50 млн. грн. на ці потреби знайдуть до наступного пленарного засідання Київської міської ради, яке заплановане на 10 лютого", - додає Алла Шлапак.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях