Посольство Великої Британії спонукає зберігати енергію

4 февраля 2011, 12:44
0
9
Посольство Великої Британії спонукає зберігати енергію

У четвер 3 лютого 2011 р. Посол Великої Британії Лі Тернер разом із Президентом Міжнародного фестивалю фотографії «KievFotoCom» Андрієм Триліським відкрили виставку фотографій «Збережи енергію! Зупини зміни клімату!».

Ця виставка підводить підсумок всеукраїнського фотоконкурсу, проведеного в жовтні – грудні 2010 року Посольством Великої Британії спільно з Міжнародним фестивалем фотографії "KievFotoCom". Мета конкурсу полягала у тому, аби привернути увагу громадськості до екологічної ситуації в Україні, питань енергозбереження та зміни клімату.

На конкурс було надіслано понад 900 робіт з різних куточків України: Києва, Львова, Донецька, Харкова, Сум, Одеси, Херсону, Дніпропетровська та інших міст. На виставці представлені найкращі роботи, що ілюструють не тільки проблеми неефективного споживання енергії, але й позитивні тенденції у їх вирішенні.

Відкриття виставки супроводжувалося церемонією нагородження переможців конкурсу та врученням заохочувальних призів.

Відкриваючи виставку, пан Посол сказав: "Велика Британія приділяє велику увагу енергоефективності та змінам клімату. Гадаю, що кожен з нас має зробити свій внесок у збереження енергії та довкілля. Маленькі речі роблять великі справи, а головне – можуть зекономити ваші кошти."

Додаткова інформація:

  1. Переможцями конкурсу стали: перше місце - В’ячеслав Перетятко (м. Київ); друге місце - Богдан Колісницький (м. Донецьк) та третє місце – Микита Юренєв (м. Київ). Заохочувальні призи отримали: Ірина Денис (м. Львів), Микита Юренєв (м. Київ), Олексій Микитенко (м. Київ), Тетяна Старовойт (м. Вишневе), Антон Кафтанов.

  2. Фотоконкурс проводився в рамках кампанії "Бережи енергію! Заощаджуй гроші!", одного з проектів громадської дипломатії Посольства, який спрямований на те, аби сприяти підвищенню обізнаності й культури споживання енергії та мотивувати громадськість вживати практичних заходів щодо підвищення енергоефективності власної домівки, способу життя та офісу. Більш детальну інформацію про кампанію, фотоконкурс та еко-поради можна переглянути на веб-сайті Посольства http://ukinukraine.fco.gov.uk/uk/save-energy/ (http://ukinukraine.fco.gov.uk/uk/save-energy/)

  3. Фотоконкурс проводився за спонсорської підтримки компанії "Систем Кепітал Менеджмент" та компанії "ТНК-ВР". Фотопартнер виставки: Інтернет магазин FotoMag.com.ua.

  4. Виставка триватиме до 17 лютого 2010 р., за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 32, галерея "РА". Вхід – безкоштовний.

  5. Україну вважають однією із найменш енергоефективних країн у Європі. За деякими оцінками, споживання енергії в Україні приблизно в 2,5 рази менш ефективне, ніж в середньому по ЄС. Раціональне використання енергії передбачає значну економію коштів і в довгостроковій перспективі принесе переваги як окремим громадянам, так і Україні в цілому.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях