Оголошено переможців Європейського конкурсу волонтерських програм

8 февраля 2011, 10:44
0
6
Оголошено переможців Європейського конкурсу волонтерських програм

Фонд Східна Європа та мережа Глобального договору України оголошують результати національного етапу престижного конкурсу корпоративного волонтерства, в якому беруть участь 22 європейські країни. Напередодні Європейського року волонтерства, який відзначатиметься впродовж 2011 року, Фонд Східна Європа в партнерстві з мережею Глобального договору України провели в Україні національний етап Європейського конкурсу волонтерських програм. Мета конкурсу - відзначити компанії, де розроблені та активно впроваджуються волонтерські програми, що покликані допомогти іншим подолати бар'єри на шляху до працевлаштування.Конкурс також спрямований на пошир

Сьогодні організатори раді повідомити, що 4 компанії були обрані переможцями національного етапу конкурсу в наступних номінаціях:

"Інновація" - "Київстар"

"Новачок" - СКМ

Велика компанія – ОРАНТА

Мала компанія – Харківський гуманітарний університет "Українська народна академія"

Заявки компаній-переможців від України направлені до участі у міжнародному етапі конкурсу, де змагатимуться з переможцями з 22 європейських країн. Заявки оцінюватиме європейське журі. Результати Європейського конкурсу будуть оголошені 18-19 березня 2011 року у Лондоні на урочистій церемонії. 

Організатори повідомляють, що нагородження переможців національного етапу та представлення бізнес-кейсів відбудеться під час ІІІ Міжнародної конференції "Волонтерство — шлях до благодійності для кожного", яку проводить Український форум благодійників за підтримки Фонду Східна Європа та інших організацій. Конференція проходитиме 18 лютого 2011 року  у готелі "Президент" у Києві. 

Організатори висловлюють щиру подяку всім компаніям-учасницям конкурсу за їх зусилля і бажання поділитися своїми практиками, бажають перемоги на європейському етапі. Організатори також сподіваються, що такі ініціативи стануть регулярною практикою для України з метою популяризації корпоративного волонтерства та його цінності для компаній та для суспільства загалом.

***********************

За детальною інформацією стосовно конкурсу та церемонії нагородження, будь ласка, звертайтесь до Катерини Копчук, менеджера із зв’язків з громадськістю Фонду Східна Європа, за телефонами:

(044) 200 3824/25/26/27 або електронною адресою award@eef.org.ua

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях