Урочисте свято бадмінтону для людей з вадами інтелекту - проведення Відкритого Регіонального турніру з бадмінтону Спеціальної Олімпіади України

8 февраля 2011, 11:15
0
20
Урочисте свято бадмінтону для людей з вадами інтелекту - проведення Відкритого Регіонального турніру з бадмінтону Спеціальної Олімпіади України

12 лютого 2011 року, о 14:50, в спорткомплексі Київського Національного економічного університету “Економіст” (вул.. Ежена Потьє, 18), Спеціальна Олімпіада України розпочне Відкритий Регіональний турнір з бадмінтону.

Відкритий Регіональний турнір з бадмінтону СО України проводиться серед осіб з розумовими вадами з метою вдосконалення їх спортивної майстерності, соціальної та психологічної адаптації, виявлення підготовлених спортсменів для комплектування збірної команди України, поліпшення навчально-тренувальної роботи у регіонах України, а також популяризації Спеціальної Олімпіади.

Турбота про ближнього – про людину с особливими потребами – стала метою проведення урочистого свята бадмінтону для людей з вадами інтелекту.  Він покликаний підвищити зацікавленість суспільства до проблем людей з розумовими вадами, які займаються бадмінтоном, та привернути увагу професійних спортсменів, бізнесових структур, місцевих адміністрацій і засобів масової інформації до цієї проблеми.  А, головне, об’єднати бадмінтоністів з розумовими вадами, котрі займаються в різних федераціях і клубах.

В Україні бадмінтон набирає популярність. Ним займається близько 300 осіб з вадами інтелекту.

У більшості регіонів проводяться змагання місцевого рівня. Найкращих успіхів в розвитку бадмінтону досягнуто в м. Києві, Київській, Миколаївській та Житомирській областях. Бадмінтоністи Спеціальної Олімпіади України мають і неабиякий досвід участі в міжнародних турнірах – великим досягненням нашої команди є дві медалі (золота і бронзова) на Всесвітніх Літніх Іграх Спеціальної Олімпіади 2007 року в Китаї. Свою працю до цього успіху доклали тренери, судді і педагоги, працюючи практично на доброчинних засадах.

Керівництво турніром здійснюється Спеціальною Олімпіадою України. Безпосереднє проведення змагань покладається на Головну суддівську колегію (ГСК) на місці проведення змагань.  Свято бадмінтону стало можливим завдяки підтримці Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив та гранту Фундації Кока-Кола.

КОНТАКТНА ОСОБА:

Андрій Анатолійович Підварко

В.о. національного директора

 Спеціальної Олімпіади України

телефон /факс:  +380.44.2345036

www.specialolympics.org.ua

soukraine@bk.ru

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Міжнародна благодійна Організація Спеціальна Олімпіада заснована в 1968 році Юніс Кеннеді Шрайвер в США. Це найбільша в світі програма тренувань і змагань для людей з розумовими вадами. 3 000 000 спортсменів в близько 180 країнах світу тренуються і змагаються в 28 олімпійських літніх і зимових видах спорту в місцевих, національних та міжнародних змаганнях. Через заняття фізичною культурою і спортом Спеціальна Олімпіада бореться зі стереотипними уявленнями суспільства про можливості осіб з розумовими вадами, стоїть на сторожі їх здоров’я та сприяє інтеграції неповносправних людей в життя суспільства. Цей рух у всьому світі підтримується видатними людьми, державними діячами, численними волонтерами. Велика робота проводиться по підтримці і залученню до цієї діяльності членів сімей.

Фундація Кока-Кола – це благодійна організація, що заснована 1984 року у США, за допомогою якої Компанія Кока-Кола реалізує свої благодійні проекти у всьому світі. Фундація підтримує ініціативи та програми місцевих громад, які відповідають нагальним суспільним потребам і пріоритетам в таких напрямах: популяризація здорового способу життя, збереження водних ресурсів, переробка вторинної сировини, підтримка освітніх програм. Загалом Фундація Кока-Кола за роки своєї роботи надала понад 305 млн. доларів США на благодійні проекти.

CANADA FUND FOR LOCAL INITIATIVES

Канадський фонд підтримки місцевих ініціатив

Канадський фонд підтримки місцевих ініціатив є унікальною програмою Канадської агенції міжнародного розвитку (КАМР) з надання малих грантів організаціям у країнах, що розвиваються, по всьому світу. Загальна мета Канадського фонду, функціонуючого під керівництвом Канадського Голови Місії (зазвичай Посол чи Верховний Комісар), полягає у покращенні економічного та соціального життя громадян, що потребують допомоги. В Україні гранти використовуються для підтримки малих проектів, що стосуються прав людини, сприяють соціальному, економічному та сталому розвитку. Фонд надає можливість Канадському посольству в Україні швидко реагувати на місцеві запити та потреби. У відповідності з концепцією менеджменту орієнтованого на результати та розвитку партнерства, активна участь місцевих громад у проектах Канадського фонду вважається головним критерієм для ухвали таких проектів.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях