Напередодні свята весни ви маєте шанс оволодіти секретами успішних презентацій і ораторства

16 февраля 2011, 10:01
0
8
Напередодні свята весни ви маєте шанс оволодіти секретами успішних презентацій і ораторства

Якщо ви мрієте стати серйозним конкурентом Стіва Джобса в ораторському мистецтві, але переконані, що на сьогодні це не можливо. Тоді приходьте на тренінг відомого бізнес-тренера Людмили Богуш "Майстерність презентацій і публічних виступів" 1-2 березня 2011 і ви зрозумієте, що неможливе стає реальністю.

Ви вже втомились шукати якісні тренінги і професійних тренерів з ораторського мистецтва у Києві? Бажаєте, щоб зал з захопленням слухав саме Вас? Хочете, щоб ваші презентації клієнти високо оцінювали? Тоді вам до Людмили Богуш. Цей тренінг успішно пройшов персонал відомих компаній: Philips, Citibank, Billa, British American Tobacco, Metro Cash and Carry, Альфа-Банк Украина, ОТП банк, Укрсоцбанк, САН Инбев Україна і багато інших.

Подолання страху, наука відповідати на гострі запитання, встановлення контакту з аудиторією і зацікавлення слухачів, ефективність презентацій, техніка створення переконливих слайдів, вкладення у часові рамки та інші потрібні навики ви отримаєте під час дводенного тренінгу. Також ви дізнаєтесь, якими якостями повинен володіти успішний оратор, як побудований процес спілкування, як люди сприймають інформацію, як працює розум людини, як звернути увагу аудиторії.

Поліна, тренінг-координатор, учасник тренінгу: "Дуже важливим для мене було пояснення, як людина сприймає інформацію, адже від подання її залежить, зрозуміє мене слухач чи ні. Багато порад можна використати не лише для презентацій, а й в спілкуванні з колегами".

Людмила Богуш, бізнес-тренер: "Цей тренінг – вигідна інвестиція в себе, свою кар’єру і свій бізнес. Завдяки вмінню впливати на аудиторію ви станете більш популярними, зможете більше переконати клієнтів, підписати більше угод і отримати більший прибуток".

На "Майстерності презентацій і публічних виступів" ви не тільки будете навчатись, але й спілкуватись на кофі-брейках та під час обіду

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях