Пенсіонери, інваліди та багатодітні у метро їздитимуть безкоштовно – Алла Шлапак

18 февраля 2011, 13:24
0
6
Пенсіонери, інваліди та багатодітні у метро їздитимуть безкоштовно – Алла Шлапак

Питання безкоштовного проїзду у столичному Метрополітені для соціально незахищених киян буде повністю врегульовано до початку березня. Про це повідомила Голова Постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту Алла Шлапак, коментуючи ухвалення Київрадою Міської цільової Програми "Турбота. Назустріч киянам".

За її словами, збереження права на безкоштовний проїзд в київському метро для вразливих категорій було принциповою позицією Комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту та депутатської фракції "Блок Леоніда Черновецького".

"Ми наполягали на збережені пільг на проїзд. Завдяки прийнятій Програмі, право користуватися метро безкоштовно, окрім пенсіонерів та інвалідів, надано багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, а також соціальним працівникам при виконанні службових обов’язків", - зазначила Алла Шлапак.

На переконання депутата, соціальна значущість ухвалення програми "Турбота. Назустріч киянам" є надзвичайно високою, адже вона є одним з механізмів, що допомагає долати бідність. "Боротьба з бідністю на сьогоднішній день є одним із головних пріоритетів. Дана проблема торкається не лише Києва та України, вона має загальносвітовий масштаб. Але Київ має всі ресурси та важелі, аби стати прикладом підвищення соціальних стандартів та якості життя населення", - підкреслила Алла Шлапак.

Нагадаємо, вчора, 17 лютого 2011 року, Київська міська рада ухвалила Міську цільову Програму "Турбота. Назустріч киянам" на 2011-2015 роки. Програма покликана надати реальну соціальну підтримку незаможним та соціально-вразливим верствам населення.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях