Алла Шлапак: Повноцінне відновлення муніципальних надбавок залишиться на контролі

24 февраля 2011, 18:15
0
4
Алла Шлапак: Повноцінне відновлення муніципальних надбавок залишиться на контролі

Зміни, які були внесені до столичного бюджету не забезпечують повноцінного відновлення муніципальних стимулюючих надбавок працівникам бюджетної сфери. Про це заявила Голова Постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту Алла Шлапак, коментуючи результати пленарного засідання Київради.


За словами депутата, з 200,6 млн. грн., які виділені на так зване "встановлення стимулюючих надбавок", 186, 8 млн. грн. позначені як видатки на збереження середньої заробітної плати на рівні 2010 року, а безпосередньо на надбавки виділено лише 13,8 млн. грн. для всіх працівників бюджетної сфери.

"У питанні з надбавками відбувається елементарна підміна понять (http://kievpress.net/opinions/868/Dopolnitelnye__ili_nedodannaya_zarplata-6881/), а вводити в оману людей неприпустимо. Сьогодні вчителі і лікарі засвідчують, що у січні цього року вони отримали менше коштів, ніж це було у 2010 році. Переконана, що аналогічна ситуація і у сфері культури, спорту та соціального захисту. Цей дисбаланс однозначно повинен бути усунутий", - говорить Голова Комісії.

Алла Шлапак зауважує, що ухвалити зміни до міського бюджету було вкрай необхідно, інакше освітяни, медики та інші працівники бюджетної сфери і надалі недоотримуватимуть належного фінансування. "На сьогодні ключовим завданням є домогтися того, щоб зарплата київського вчителя, лікаря, працівника культури, фізкультури та спорту в жодному разі не була меншою, ніж у 2010 році", - зазначає депутат.

При цьому, вона наголошує, що питання повноцінного відновлення виплати стимулюючих муніципальних надбавок залишиться на контролі Постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

"Я особисто наполягатиму, на спеціальному дорученні виконавчому органу, який повинен обґрунтувати та направити звернення до Уряду та Президента України щодо повернення місту Києву вилучень з міського бюджету, у сумі, яка повністю покриє потребу в коштах на виплату стимулюючих надбавок", - підкреслює Алла Шлапак.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях