Обов’язкове оприлюднення річної фінансової звітності за 2010 рік

4 марта 2011, 14:15
0
48
Обов’язкове оприлюднення річної фінансової звітності за 2010 рік

Згідно ст.14 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" інвестиційні компанії, кредитні спілки, недержавні пенсійні фонди, страхові компанії, фінансові компанії, ломбарди, відкриті акціонерні товариства, валютні та фондові біржі, інвестиційні фонди не пізніше 1 червня наступного за звітним року зобов’язані оприлюднювати річну фінансову звітність та консолідовану звітність шляхом публікації у періодичних виданнях в незалежності від результатів діяльності і навіть при повній її відсутності.

Своїм листом № 647/41-11 від 20 січня 2011 року Держфінпослуг підтвердив правомірність публікації в журналі “Фінансова компанія” фінансової звітності фінансових установ.

Протягом 2010 року в нашому виданні звітність оприлюднили майже двісті фінансових установ різного виду: страхові компанії, фінансові компанії, ломбарди, кредитні спілки, КУА тощо. З детальним переліком установ можете ознайомитися на сайті журналу в рубриці "Анонси" - www.fincompany.com.ua (http://www.fincompany.com.ua/) .

Зважаючи на валику кількість замовлень у минулому році, просимо заздалегідь надсилати на адресу редакції заявки на публікацію фінансової звітності Вашої установи. Також невідомо яка буде система оподаткування після 31 березня, зокрема чи збережеться принцип єдиного податку. Цілком ймовірно, що із збільшенням рівня податків, нам доведеться збільшити й вартість публікації звітності, тож рекомендуємо вам зробити оплату до 31 березня 2011 року, навіть якщо звітність для друку ви надасте нам в квітні чи травні. У випадку передоплати публікації звітності до 31березня 2011 року вартість публікації звітності для Вас не зміниться в незалежності від того коли  Ви будете її публікувати.

Вартість розміщення фінансової звітності при оплаті до 31березня 2011 року:

-          700,00 гривень, без врахування  ПДВ., при оплаті на рахунок приватного підприємця, платника єдиного податку (відноситься на валові витрати до 31 березня 2011 року).

-          900,00 гривень при оплаті на рахунок підприємства, платника єдиного податку (відноситься на валові витрати без обмежень протягом 2011 року).

В ціну входить:

-          розміщення на сторінках журналу "Фінансова компанія" річної звітності фінансової установи;

-          2 примірники журналу "Фінансова компанія" з оприлюдненою фінансовою звітністю Вашої фінансової установи.    

            Наша ціна за публікацію звітності є найнижчою в Україні.

            Для того, щоб забронювати місце в журналі для публікації річної звітності (журнал виходитиме щомісяця протягом лютого-травня 2011 року) Вам необхідно оплатити отриманий рахунок та надіслати нам поштою, електронною поштою, або факсом (всі реквізити вказані в шапці пропозиції) заявку на публікацію звітності. Після чого, ми надішлемо вам оригінал рахунку з вашими даними, та підписаний з нашої сторони договір, а після публікації звітності два примірники журналу і акт виконаних робіт.

            Фінансову звітність необхідно надсилати на електронну адресу редакції в форматі Excel або Word, а в паперовому варіанті необхідно надіслати на адресу редакції річну фінансову звітність, завірену печаткою установи.

            Нагадуємо, що всі фінансові установи  до 01 червня зобов’язані оприлюднювати річну фінансову звітність за попередній рік. В разі не опублікування річної фінансової звітності – Держфінпослуг накладає фінансові санкції за таке порушення та зобов’язання щодо її повторної публікації.

            Будемо раді співпрацювати з Вами.

            З повагою

Головний редактор

Василь КАЧЕРАЙ

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях