Open MBA Day - 23 березня

11 марта 2011, 15:13
0
4
Open MBA Day - 23 березня

дізнайтеся більше про програми kmbs

23 березня о 18:30 Києво-Могилянська Бізнес Школа (http://www.kmbs.ua/) запрошує представників бізнесу на Open MBA Day (http://www.kmbs.ua/uk/Pro_kmbs/Podij/Open_MBA_Day), в ході якої буде розкрито можливості:

·        Presidents’ МВА (http://kmbs.ua/uk/Programi/President_s_MBA) – для власників бізнесу 

·        Executive MBA (http://kmbs.ua/uk/Programi/Executive_MBA) – для досвідчених керівників 

·        Master of Arts in Management and Leadership (http://kmbs.ua/uk/Programi/Master_of_Arts_in_Management_and_Leadership) – для професійних менеджерів 

·        Master of Banking and Finance (http://kmbs.ua/uk/Programi/Master_of_Banking_and_Finance_MBF) – для практикуючих фінансистів

·        Побудова системного бізнесу (http://kmbs.ua/uk/Programi/Najblizhchi_programi_upravlinskogo_rozvitku/Post-MBA_programa/Pobudova_sistemnogo_biznesu_dlja_transformacijnih_lideriv) – для тих, хто прагне якісно змінити свій бізнес. 

Формат зустрічі дозволить вільно поспілкуватись з лідерами програм щодо особливостей, спеціалізації та переваг програм, які пропонує Києво-Могилянська Бізнес Школа. (http://www.kmbs.ua/)

Подія передбачає невимушене спілкування у дружньому, інтерактивному форматі, активне спілкування з учасниками, отримання зворотнього зв’язку. Розкажіть про свої очікування від події, поставте свої запитання та дізнайтеся, яка магістерська програма підходить саме Вам!

Місце проведення:  kmbs [вул. Волоська, 8/5, 4 поверх]. 

Реєстрація є обов’язковою. Для реєстрації необхідно вказати своє прізвище, ім’я, компанію, посаду та програму, що Вас зацікавила.

Будь ласка, зареєструйтеся у Родіона Мірошника: [044] 490 6635,

[097] 748 6125, rodion@kmbs.com.ua.

Будемо раді зустрічі з Вами!

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях