У Києві відбувся Перший Європейський форум організаторів навчання за кваліфікацією АССА

24 марта 2011, 15:41
0
6
У Києві відбувся Перший Європейський форум організаторів навчання за кваліфікацією АССА

21 березня більше 80 представників організаторів навчання за програмою АССА з України, Великобританії, Румунії, Польщі, Росії, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Білорусі та Греції обговорили питання розвитку професійної кваліфікації бухгалтерів та фінансистів. Партнером заходу стала компанія "Ернст енд Янг".

21 березня більше 80 представників організаторів навчання за програмою АССА з України, Великобританії, Румунії, Польщі, Росії, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Білорусі та Греції обговорили питання розвитку професійної кваліфікації бухгалтерів та фінансистів. Партнером заходу стала компанія "Ернст енд Янг".

Кваліфікація АССА стає все більш популярною серед фінансистів, бухгалтерів і аудиторів. Так, згідно з результатами останньої екзаменаційної сесії (у грудні 2010 р.), рекордна кількість – 205 000 чоловік сумарно написали 397 000 екзаменаційних робіт, а 6420 студентів успішно склали всі іспити на шляху до кваліфікації АССА.

Також, сама програма кваліфікацій АССА не стоїть на місці. Так, у січні 2011 року було запущено нову гнучку сертифікаційну програму початкового рівня "Основи бухгалтерії" (Foundations in Accountancy), яка задовольнить потреби як студентів, так і роботодавців.

Програма "Основи бухгалтерії" надає грунтовні базові знання з фінансового та управлінського обліку і включає модуль з професіоналізму та етичної поведінки. Після закінчення навчання видаються наступні сертифікати:

 • Сертифікат початкового рівня з фінансового та управлінського обліку (Introductory Certificate in Financial and Management Accounting)
 • Сертифікат середнього рівня з фінансового та управлінського обліку (Intermediate Certificate in Financial and Management Accounting)
 • Диплом з бухгалтерії та бізнесу (Diploma in Accounting and Business)
 • А також

 • Кваліфікація сертифікованого бухгалтера-техніка (САТ)
 • Наталія Вовчук, голова представництва АССА в Україні, державах Прибалтики і Кавказу, зазначила, що Перший Європейський форум організаторів навчання за кваліфікацією АССА вперше об’єднав академічні кола і бізнес-сектор у регіоні задля обгвоворення нових викликів часу та нових потреб професійної освіти і підвищення кваліфікації.

  Також, вперше у Києві відбувається таке регіональне зібрання – з представниками України, Великобританії, Румунії, Польщі, Росії, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Білорусі та Греції. В роботі форуму взяли участь також представники Міністерства освіти України, Міністерства фінансів Білорусі, інших державних органів, а також таких компаній як Академія бізнесу "Ернст енд Янг", "ПрайсуотерхаузКуперс", "Бізнес-освітній альянс", АТС Україна, Hock Training; та вищих навчальних закладів: Національного торгово-економічного університету, Національного університету "Києво-Могилянська академія", Національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.

  "Представництво АССА в Україні ініціювало проведення цього форуму саме у Києві, покладаючи надію на інтерес української освітньої спільноти до нових кваліфікаційних програм для фінансів та бізнесу. На нашу думку, це повинно стимулювати співпрацю між академічними і науковими колами, бізнесом, і професійними організаціями. Також, нові програми, які презентує АССА, дозволять диверсифікувати підготовку і перепідготовку фахівців за окремими напрямками", - сказала Наталія Вовчук.

  Партнером Першого Європейського форуму організаторів навчання АССА стала міжнародна консалтингова компанія "Ернст енд Янг".

  Як зазначила керівник Академії бізнесу "Ернст енд Янг" в Україні Наталія Копиленко, "Зустріч провайдерів навчання з різних куточків Європи, безперечно, стала важливим кроком для всебічного аналізу розвитку і перспектив кваліфікації в Україні. Для провайдерів та слухачів, на мою думку, розпочинається нова ера АССА кваліфікації. І це пов’язано, насамперед, з такими необхідними та своєчасними ініціативами з боку АССА. А саме, новий курс "Основи бухгалтерії"  з можливістю отримання професійних Дипломів та Сертифікатів на кожному з рівнів навчання".

  Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

  Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
  powered by lun.ua
  Загрузка...

  Корреспондент.net в cоцсетях