Державною виконавчою службою арештоване майно боржника ТОВ "Керамікбудсервіс", одного з найбільших виробників цегли на Україні.

24 марта 2011, 18:20
0
44
Державною виконавчою службою арештоване майно боржника  ТОВ  Керамікбудсервіс , одного з найбільших виробників цегли на Україні.

З метою захисту інтересів своїх вкладників та акціонерів, АТ "БМ Банк" в кінці січня 2011 року ініціював процедуру примусового стягнення заборгованості Державною виконавчою службою України з ТОВ "Седонія" та ТОВ "Керамікбудсервіс". Ці вимушені дії були спричинені невиконанням з боку зазначених вище компаній своїх зобов’язань по поверненню коштів по кредитним договорам в сумі більше 17 млн. доларів. США.

В ході виконавчого впровадження 21-22 березня 2011 року працівниками Державної виконавчої служби, з попереднім повідомленням боржника та у відповідності до закону "Про виконавче впровадження", було проведено опис та арешт нерухомості, обладнання та транспортних засобів, що виступають забезпеченням по кредитним договорам ТОВ "Седонія" та ТОВ "Керамікбудсервіс" з АТ "БМ Банк". Описане та арештоване майно передане на відповідальне зберігання торгуючій організації для проведення торгів, без права його використання.

Слід зазначити, що з 2009 року компаніями ТОВ "Седонія" та ТОВ "Керамікбудсервіс" не здійснюється платежі для повернення заборгованості, хоча АТ "БМ Банк" неодноразово проводив пролонгацію строків повернення заборгованості. З  метою ухилення від своїх зобов’язань за кредитними договорами, ТОВ "Седонія" за рішенням власників підприємства ініційовано процедуру банкрутства та ліквідації боржника. Одночасно, ініційовано процедуру банкрутства ТОВ "Керамікбудсервіс", яке всіляко ухиляється від виконання свої зобов’язань перед кредиторами.

Шкода, що від безвідповідальності керівництва та власника вищезазначених підприємств страждають їх співробітники, які наразі вимушено залишились без роботи.

Для довідки: Дані структури контролюються Кравчуком В.Л., який в 2006 році висувався кандидатом в депутати Київської міської ради від "Української народної партії", як представник УНП входить до блоку "Наша Україна – Народна Самооборона". В 2006 році працював радником керівника Державного управління справами Президента України. В даний час засновником та керівником підприємств України не значиться. В 2000-му році Кравчук В.Л. здійснив вихід зі складу засновників підприємств України. В той період проявляв бізнес інтерес у банківській сфері, деревообробній промисловості, гуртовій торгівлі нафтопродуктами. Має фактичний контроль над рядом підприємств, зокрема:

1. ТОВ "Седонія"  (ініційовано власниками процедуру ліквідацію з метою ухилення від виконання зобов’язань, 03.09.2010р. слідчим відділом Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві порушено кримінальну справу по факту шахрайського заволодіння посадовими особами ТОВ "Седонія" грошовими коштами АТ "БМ Банк" в сумі 13 981 193,80 доларів США за ознаками злочину передбаченого ч.4 ст. 190 КК України);

2. ТОВ "Керамікбудсервіс" (триває процедура банкрутства підприємства);

3. ТОВ "Екоінвестресурс" (являлось засновником скандально відомого Київського універсального банку).

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях