Навчання в Канаді стало ще доступнішим!

30 марта 2011, 16:26
0
19
Навчання в Канаді стало ще доступнішим!

Як відомо, навчання в Канаді є одним з найкращих. Тисячі абітурієнтів щороку прибувають до Канади на різноманітні програми навчання. Існує думка про те, що навчання за кордоном потребує значних фінансових витрат. Звісно вона має підґрунтя. Отже плата за навчання разом з витратами на проживання, авіапереліт, харчування є чималою. На сьогоднішній день інколи проводяться різноманітні акції від навчальних організацій. Найчастіше за все такі акції мають на меті надання знижки на навчання за кордоном.

Навчання в Канаді стало ще доступнішим!
Як відомо, навчання в Канаді (http://www.startravel.ua/content/blogcategory/75/330/) є одним з найкращих. Тисячі абітурієнтів  щороку прибувають до Канади на різноманітні програми навчання. 
Існує думка про те, що навчання за кордоном потребує значних фінансових витрат. Звісно вона має підґрунтя. Отже плата за навчання разом з витратами на проживання, авіапереліт, харчування є чималою.
На сьогоднішній день інколи проводяться різноманітні акції від навчальних організацій. Найчастіше за все такі акції мають на меті надання знижки на навчання за кордоном.

Скористатися такою знижкою є доцільним і вигідним, оскільки це дасть можливість майбутньому абітурієнту заощадити кошти для інших витрат.
Серед видів курсів та навчання на які може розповсюджуватись знижка є курси англійської мови в Торонто або Ванкувері, IELTS чи TOEFL, англійська для бізнесу.

Однією з освітніх компаній, що пропонує навчання в Канаді є компанія Star Travel (http://www.startravel.ua/). Її пропозиції включають різноманітні сфери знання англійської мови.

На сьогоднішній день компанія Star Travel разом зі своїм партнером по навчанню в Канаді компанією Kaplan Aspect проводить акцію. 

Маючи наміри поїхати на навчання за кордоном до Канади, можна отримати знижку до 20%!

Якщо Ви завжди мріяли спробувати справжній кленовий сироп, побувати в столиці олімпійських ігор Ванкувері або сфотографувати на тлі Ніагарського водоспаду? Чому не сумістити відпустку з вивченням англійської мови на курсах супер інтенсивного англійської в Канаді?
Якщо ж вам необхідна англійська для бізнесу, то тільки в Канаді ви зможете отримати справжній Диплом з бізнес комунікацій разом з компанією Star Travel

Для навчання пропонуються наступні міста: 
Ванкувер - красиве місто на березі Тихого океану
Торонто - найзнаменитіше місто Канади недалеко від Ніагарського водоспаду

Усім бажаючим навчатись за кордоном треба звернути увагу на те, що знижка діє доки, поки в групах є вільні місця. Тому не слід зволікати, а краще замовляти зараз заздалегідь.

Для участі в програмі навчання в Канаді існують певні умови:
1. Пропозиція дійсна для бронювань курсів зроблених до 30/04/2011.
2. Знижка поширюється тільки на оплату за курси. Додаткові сервіси та послуги оплачуються окремо. Детальну інформацію ви можете отримати у вашого особистого менеджера Kaplan International College
3. Ця пропозиція може не діяти з іншими пропозиціями і знижками. Уточнюйте інформацію у наших менеджерів
4. Курси описані в цьому пропозиція регулюються стандартними правилами Kaplan. Ознайомитися з повною версією правил ви можете за адресою http://www.kaplaninternational.com/rus/terms/

Будемо раді бачити кожного в наших навчальних групах! Бажаємо Вам успіхів!
З повагою,
Колектив компанії Star Travel Україна (http://www.startravel.ua/)
Розміщено be-up.com.ua (http://be-up.com.ua/)

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях