Алла Шлапак: Від нинішньої турботи про дітей залежить майбутнє Держави

2 июня 2011, 17:05
0
17
Алла Шлапак: Від нинішньої турботи про дітей залежить майбутнє Держави

Турнір SENI CUP є найкращий прикладом, коли зусилля громадськості, бізнесу та влади об’єднуються заради інтересів дітей. Про це зазначила Голова Постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту Алла Шлапак.

"Знаково, що цього року турнір SENI CUP стартував саме у Міжнародний день захисту дітей. Це вкотре нагадує усім нам про те, що дитина та її потреби повинні бути відправною точкою, при формуванні державної соціальної політики, адже діти – це потенціал нашого майбутнього. І якою буде Україна через 10-20 років залежить від того, наскільки дбайливими ми будемо до наших дітей, які можливості для розвитку зможемо їм запропонувати", - наголосила Алла Шлапак.

При цьому депутат підкреслила особливу вагомість турніру, оскільки участь у ньому беруть діти та молодь з особливими потребами. "Не буває дітей "не таких" - кожен маленький українець заслуговує на увагу та турботу. І оскільки Україна, декларує принципи демократичного та толерантного суспільства, право на повноцінну участь у ньому повинна мати кожна дитина", - зазначила вона.

Спільним завданням для громадськості, влади та бізнесу, за словами Алли Шлапак, повинно стати створення безбар`єрного середовища для людей та дітей з особливими потребами. "Наше завдання створити такі умови, щоб кожен громадянин України зміг приймати активну участь у суспільному житті. Важливо, щоб створення безбар`єрного середовища відбулося в реальності, щоб заходи були дієвими, а не залишалися у проектах чи ефемерних звітах. Освіта, спорт та культура мають бути доступними для кожного українця, і в цьому секторі у нас попереду ще багато роботи", - акцентувала Голова Комісії.

* Футбольний турнір SENI CUP відбувається в Україні уже 7 років. У ньому приймають участь команди вихованців психоневрологічних інтернатів зі всієї України.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях