За підтримки Фундації "Кока-Кола" розпочато реалізацію програми "Приятелі дітей" на базі " УДЦ "Молода гвардія"

3 июня 2011, 11:57
0
19
За підтримки Фундації Кока-Кола розпочато реалізацію програми Приятелі дітей на базі  УДЦ Молода гвардія

З 1 по 21 червня 2011 року у рік, коли дитячому табору "Молода гвардія", виповнюється 55 років, БФ "Товариство "Приятелі дітей" за підтримки Фундації "Кока-Кола". в рамках тематичної зміни "Літо твоїх перемог" проводять на базі ДП "УДЦ "Молода гвардія", спільний захід - програму "Приятелі дітей" - для вихованців шкіл-інтернатів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Діти із закладів інтернатного типу та різних соціальних категорій з усіх областей України, міст Києва та Севастополя відпочиватимуть та оздоровлюватимуться у складі великого дитячого колективу з 1200 дітей на березі Чорного моря.

Крім відпочинку, для дітей підготовлена програма різноманітних видів діяльності, спрямованих на виховання у дітей свідомого та відповідального ставлення до себе, до оточуючого середовища. Діти отримають можливість різнобічно розвинути свої інтелектуальні та фізичні якості та здібності. Зокрема, програмою перебування передбачені такі тематичні активації:

5 червня - Всесвітній день охорони навколишнього середовища: Модуль соціальних проектів "Я за чисте море на планеті".

 • 6 червня – День журналіста: Конкурс юних журналістів та конкурс фотокореспондентів.
 • 8 червня – День моря: Модуль соціальних проектів "Я за чисте море на планеті".
 • 9 червня – Міжнародний день друзів: Модуль "Колекція талантів".
 • 11 червня – День України: Модуль "Колекція талантів".
 • 17 червня – День "Молодої гвардії": табір "Прибережний": конкурс молодогвардійських легенд "Таємниці графа Лузанова"; табір "Зоряний": вечір пам’яті "55 років з іменем "Молода гвардія"; табір  "Сонячний": експрес-гра "Сторінками "Молодої гвардії".
 • 15-16 червня – Спартакіада. Модуль "Змагайся та перемагай!"
 • В реалізації Програми також беруть участь представники ПРООН ГЕФ, Міжнародного конкурсу підводного зображення "Срібна акула", Академія флористики Наталії Агеєвої, співак Едуард Приступа та молодіжний гурт "Навідмінувід…"

   

  Додаткова інформація:

  Фундація Кока-Кола – це благодійна організація, що заснована 1984 року у США, за допомогою якої Компанія Кока-Кола реалізує свої благодійні проекти у всьому світі. Фундація підтримує ініціативи та програми місцевих громад, які відповідають нагальним суспільним потребам і пріоритетам в таких напрямах: популяризація здорового способу життя, збереження водних ресурсів, переробка вторинної сировини, підтримка освітніх програм. Загалом Фундація Кока-Кола за роки своєї роботи надала понад 305 млн. доларів США на благодійні проекти.

   

  Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

  Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
  powered by lun.ua
  Загрузка...

  Корреспондент.net в cоцсетях