Члени ВМГО "Молоді Регіони" матимуть ексклюзивні знижки в магазинах, розважальних закладах та медичних установах по всій Україні

10 июня 2011, 14:47
0
19
Члени ВМГО  Молоді Регіони  матимуть ексклюзивні знижки в магазинах, розважальних закладах та медичних установах по всій Україні

16 червня о 12.30 в прес-центрі "УНІАН" відбудеться презентація нового проекту всеукраїнської молодіжної організації "Молоді Регіони" – Дисконтної Картки "Молоді Регіони".

Участь у прес-конференції з нагоди презентації візьмуть:

-         Андрій Пінчук, народний депутат України, голова ВМГО "Молоді Регіони",

-         Юрій Граматик, в.о. голови правління "Имексбанку" – партнера проекту Дисконтна Карта, один з кращих банкірів країни за версією журналу "Фокус",

-         Вадим Моіса, директор проекту "SmartPay" від "Імексбанку",

-         Альона Дегрик, керівник проекту Дисконтна картка "Молоді Регіони", голова Печерського осередку ВМГО "Молоді Регіони".

Учасники прес-конференції презентують дисконтну картку, а також розкажуть про умови її отримання, переваги користування, історію створення проекту та план його розвитку і розширення на 2011 рік.

Акредитація за тел.: (093) 187-51-41, Ганна

Про проект.

"Дисконтна картка Молоді Регіони" – це ексклюзивний клуб членів ВМГО "Молоді Регіони".

Дана картка може бути і засобом оплати за певні послуги і, разом з тим, гарантією знижки для членів молодіжної організації в торгових представництвах партнерів Дисконтного Клубу.  

Зокрема, власники Дисконтних карток матимуть знижки на: одяг, взуття, аксесуари; косметику, парфумерію; послуги салонів краси, спа-салонів, спорткомплексів; послуги культурно-розважальних закладів та ін.  У перспективі знижки також діятимуть у медичних закладах і аптеках, продовольчих магазинах, на заправках.

Знижки можна буде також користуватися у ресторанах та кафе, театрах, кінотеатрах, розважальних центрах.

Як зазначають в "Молодих Регіонах", враховуючи те, що більшість членів молодіжної організації (Дисконтного Клубу) – це студенти і молодь, користування такою Дисконтною карткою дозволить їм значно зменшити повсякденні побутові витрати, здешевити дозвілля, зробити більш доступнішим лікування та навчання.

На сьогодні партнерами Дисконтного Клубу є:

"ІмексБанк". В рамках підписаної угоди, члени ВМГО "Молоді Регіони" матимуть особливі умови на обслуговування у банку та користуватимуться додатковими пільгами. Договір підписано строком до 2016 року.

Центр культури, історії та дозвілля "Парк Київська Русь". Згідно з підписаною між сторонами-партнерами угодою, відтепер усі члени Дисконтного Клубу зможуть відвідувати заклад відпочинку, придбавши вхідний квиток з 20-% знижкою.

Український видавничий дім "Економіка". Власники дисконтних карток матимуть 5% знижки на підписку газети "Дело", фінансово-аналітичного тижневика "Инвестгазета", журналу рейтингу кращих компаній України "ТОП-100 Рейтинг" та професійне видання про маркетингові коммунікації, рекламу, PR та медіа "mmr" Marketing Media Review (http://mmr.net.ua).  

Студія зачісок "Володимир Тарасюк". Співпраця з цим партнером дозволить членам Дисконтного Клубу отримувати знижки на послуги в усіх салонах мережі, а також на косметичну продукцію бренду у розмір 15%. Крім того, власники карток зможуть безкоштовно навчатись в "Академії Тарасюка" та, за бажанням, працювати в обраному салоні краси.

Коло партнерів Дисконтного Клубу постійно розширюється. 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях