III Всеукраїнський Форум молодих юристів України

13 июня 2011, 22:11
0
7

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Всеукраїнському Форумі молодих юристів України, що приурочений до Дня Конституції України і відбуватиметься у Києві 24 - 25 червня 2011 року.

Форум молодих юристів України – ініціатива Ради, започаткована в 2009 році, як З’їзд Координаційних рад молодих юристів (КРМЮ) при Головних управліннях юстиції, а також унікальний простір професійного спілкування молодих юристів і студентів-правників.

Ініціатор Форуму – КРМЮ України при Міністерстві юстиції України.

Форум відбувається за всебічної підтримки Міністерства юстиції України, у головному приміщенні в якому заплановано відкриття і перша частина Форуму (м. Київ, провулок Рильського, 10). Друга частина Форуму пройде на базі Європейського університету (м. Київ, бул. Вернадського 16 В).

Місією Форуму молодих юристів України є утвердження України як правової держави, де панує повага до права і правників, шляхом координації та консолідації зусиль молодих юристів України на засадах професійності, аполітичності, патріотизму, самоорганізації й соборності (незалежно від приналежності до певної громадської правничої чи іншої організації).

Головні ідеї Форуму – відзначення Дня Конституції України, налагодження ефективної та системної співпраці з КРМЮ на місцях, створення середовища, умов і можливостей та пошук юристів-молодих лідерів для реалізації місії Форуму, сприяння професійному зростанню, гармонійному особистісному розвитку особистості молодого юриста.

Форум проводиться за кошт благодійників, організаційного сприяння Міністерства юстиції України, інших правничих організацій.

Запрошуємо до участі в Форумі усіх молодих юристів і студентів-правників України (незалежно від приналежності до КРМЮ).

Усі охочі взяти участь у Форумі повинні заповнити заявку (додається, розміщається на офіційному сайті КРМЮ України). Заявки мають надійти на е-адресу КРМЮ України krmjua@gmail.com до 17 червня 2011 року.

Про результату відбору Учасники Форуму будуть повідомлені до 21 червня. Організатори забезпечують: харчування та поселення (для іногородніх).  Витрати на проїзд організаторами не відшкодовуються.

Програма Форуму включатиме урочисте відкриття та закриття, нараду  Координаційних рад молодих юристів, проведення майстер-класів провідних юристів, круглий стіл, дружнє спілкування. Заохочуємо Вас подавати пропозиції щодо наповнення Форуму змістом.  Також пропонуємо надавати Ваші пропозиції щодо місця проведення наступного Форуму.

Слідкуйте за новинами щодо Форуму на офіційному сайті Ради.

Прохання поширити інформацію про Форум з-поміж колег.

Сподіваємося на успіх Форуму, новий імпульс для поваги до права через довіру до молодих юристів України.

 

Голова Координаційної ради молодих юристів України, голова Оргкомітету Форуму, к. ю. н.

 

Андрій Бутенко

 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях