Borjomi виступив спонсором Міжнародного проекту культурного обміну "Україна-Грузія: два серця, одна душа"

15 июня 2011, 10:17
0
4
Borjomi виступив спонсором Міжнародного проекту культурного обміну  Україна-Грузія: два серця, одна душа

На початку червеня у Києві відбулася презентація Міжнародного проекту культурного обміну "Україна-Грузія: два серця, одна душа", який продовжить традицію творення спільної справи між двома народами.

"Україна-Грузія: два серця, одна душа" - Міжнародний проект культурного обміну є новим етапом у взаємовідносинах України та Грузії, має на меті збереження культурних традицій, предметів мистецва, глибоке ознайомлення з особливостями традицій, менталітету та новими тенденціями у розвитку культури обох країн. Програма проекту складається із освітніх заходів, лекцій, візульної,  музичної та кінематографічної частин.

 Проект майже одночасно стартує в столицях обох країн, Києві та Тбілісі, аби паралельно презентувати мистецтво, історію та традиції, ознайомити із культурним надбанням один одного та популяризувати його.

В рамках першого етапу проекту була представлена виставка ляльок сучасних грузинських художників-лялькарів Лалі Топурії, Гулдамі Мгеладзе, Нани Бедіашвілі, Ірини Харатішвілі, Дениса Гоноболіна, Марини Рчеулішвілі, Манани Капанадзе "Із Тбілісі з любов’ю...", виставка картин грузинських художників від Georgian fine art gallery, відбулися виступи гуртів "ReggaeON" (м. Руставі) та Ачіко Ніжарадзе&"City Life" (м. Тбілісі), показ стрічок сучасного грузинського режисера Левана Когуашвілі та стрічки "Кров" українського режисера Ірини Правило за мотивами оповідання Нодара Думбадзе, лекція Роланда Мікіані з історії, традицій та культури Грузії.

Спонсором проекту виступила торгівельна марка Borjomi

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях