УКРАЇНСЬКЕ "ТВОРІННЯ" У ПОЛІТИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЄВРОПИ

17 июня 2011, 12:13
0
6
УКРАЇНСЬКЕ  ТВОРІННЯ  У ПОЛІТИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЄВРОПИ

Виставка українського художника в приміщенні Палацу Європи у Страсбурзі

11 травня  Україна офіційно перейняла головування у Комітеті міністрів Ради Європи. А 20 червня розпочинає свою роботу  сесія Кабінету міністрів Ради Європи під час якої перед депутатами ПАРЄ виступить президент України Віктор Янукович.

В цей же час в приміщенні  Парламентської Асамблеї Ради Європи розпочне роботу виставка заслуженого діяча мистецтв України художника Юрія Нагулка. Виставка називається "Творіння" і продовжує традицію національних презентацій – кожна головуюча країна намагається якнайкраще представити себе та свою культуру серед представників 47 країн – членів Ради Європи.

 Загальна ідея виставки – презентація України, як країни, що має глибокі духовні та культурні традиції, які й понині формують світогляд людей та мають значний вплив на сучасне національне мистецтво.

"…Мовою сучасного мистецтва я стверджую: ані війни, ані кризи, ані будь-які інші лиха не в змозі похитати основу буття   –   людина з любов’ю  у серці здатна пройти через всі перешкоди, адже Господь за будь-яких умов любить свої  творіння і завжди простягає руку допомоги. Головне, щоб людина відкрила своє серце і тоді світ навколо нас зміниться та щезнуть всі лиха" - так описує  виставку автор Юрій Нагулко.

Відкриє виставку Міністр закордонних справ України, Голова Комітету міністрів Ради Європи К.І.Грищенко.                     "Творіння" експонуватиметься в Раді Європи до  7 липня.

 

Рада Європи— міжнародна організація 47 держав-членів в європейському просторі.

Членство відкрите для всіх європейських держав, які визнають принцип верховенства права і гарантують основні права людини і свободи для своїх громадян.

Один з найбільших успіхів Ради це Конвенція про захист прав людини і засадничих свобод 1950 року, яка слугує основою для Європейського суду з прав людини.

Штаб-квартира Ради Європи знаходиться у Страсбурзі на французько-німецькому кордоні. Спочатку засідання Ради відбувалися в Університетському Палаці Страсбургу, сьогодні Рада Європи засідає в Палаці Європи на околицях міського центру.

 

Юрій Нагулко.- народився 1954 року.  Український художник. Заслужений діяч мистецтв України. Живе в Києві. В його активі близько 40 персональних та 30 колективних виставок. Протягом 2009-2010 років його роботи були представлені у "Метрополітен музей" та National Arts Club у Нью-Йорку, на найбільшому мистецькому форумі "АRT-BASEL|MIAMI BEACH". У рамках співробітництва з МЗС України, та за підтримки представництва України в ООН та посольства України у Франції, було відкрито експозиції художника в Українському Домі в Нью-Йорку та Українському культурному центрі в Парижі.

Художник активно виставляється та продається в Україні та світі: в 2011 його роботи були успішно продані на  аукціонах  Phillips de Pury & Company та Bonhams. 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях