25 та 26 червня 2011 року у Києві на Співочому полі відбудеться XII Етно-фестиваль "Країна Мрій"

24 июня 2011, 16:40
0
7
25 та 26 червня 2011 року у Києві на Співочому полі відбудеться XII Етно-фестиваль  Країна Мрій

Етнічний фестиваль "Країна Мрій" – це музичне фольклорне дійство у вигляді народного гуляння-ярмарку з вечірніми головними подіями на основній сцені – концертними виступами найкращих музикантів, українських фольклорних ансамблів та виконавців етнічної музики з різних куточків світу.

Фестиваль заснований в 2004 році та  уже восьмий рік незмінно проходить у Києві на території Печерського ландшафтного парку Співоче Поле".              

Головний ініціатор та натхненник Фестивалю – лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка. Співак та його команда зуміли створити подію, яка своїм колоритом захопила серця багатьох людей – щорічно фестиваль збирає до двадцяти тисяч гостей.

Основною метою Фестивалю є ознайомлення українців з найкращими взірцями української та світової етнічної музики (world music), включення українського музичного фольклору до загальносвітового культурного контексту та міжнародна популяризація української традиційної культури.            

Щорічна фестивальна програма складається з концертних виступів запрошених українських та іноземних колективів, книжкового ярмарку, літературної сцени, виставок народного малярства, інтерактивних етнічних майданчиків для дітей, ярмарків народних майстрів. Також до уваги гостей народні майстерні, етнічні кухні, різноманітні обряди, ігри та розваги. Детальніше із цьогорічними фестивальними заходами можна ознайомитися з програми фестивалю.

Цього року "Країна Мрій" перетвориться на Країну Етнічного Джазу. Серед запрошених зірок – циганський оркестр новоорлеанського блюзу "Hazmat Madine" (Нью-Йорк), джаззі-фолкові канадійці "De Temps Antan", тувинські шамани "Ят-ха", а хедлайнером свята стане "Джаз-кабаре Олега Скрипки", яке презентуватиме краянам нову спеціальну програму.

П’ятий рік поспіль Фестиваль від відбувається за підтримки   Компанії "Кока-Кола Україна", яка всебічно підтримує розвиток традиційних українських цінностей. Відтак,  третій рік поспіль власники унікальних вишиванок беруть участь у фото-конкурсі "Вишивай з Кока-Кола". Конкурс вишиванок проходитиме на другий день Фестивалю, 26 червня, на Співочому полі з 12:00 до 15:30. Результати конкурсу будуть традиційно підведені на прес-конференції Фестивалю о 17:00 год. Цього року фотоконкурс проходить також до початку "Країни Мрій" у мережі Інтернет.

            Кока-Кола також представила ще два цікаві проекти, приурочені до фесту в соціальних мережах: конкурс на кращий дизайн-стиль "Країна Мрій 2012" та блогерський конкурс вражень від "Країни Мрій".

Окрім того, Компанія "Кока-Кола Україна" допомагає розширити аудиторію Фестивалю за допомогою сучасних Інтернет-технологій. Тепер можливість долучитися до "Країни Мрій" у режимі реального часу з’являється практично у кожного!

Вперше цього року можна буде побачити прес-конференцію та фінальний концерт Фестивалю у прямій інтернет-трансляції 26 червня.

            Приємною новинкою стане також наявність фестивальної WiFi-зони. Безпосередньо з місця подій кожен бажаючий зможе розмістити в соціальних мережах свої світлини чи написати допис у блог.

Кока-Кола створена дарувати радість та надає можливість поділитися нею з усіма!          

 

Додаткова інформація:

Адреса для акредитації журналістів: vopli.band@gmail.com (Павло)

Контакти літературної частини: +38 044 4675024, +38 067 3248456, +38 044 4675024 levok@ukr.net (Оксана Левицька)

Питання з приводу організації фестивалю: +38 097 3785960 (Павло)

Контакти для майстрів: kateryna@rukotvory.com.ua (Катерина Качур).

Запитання та пропозиції надсилайте на скриньку: vopli.band@gmail.com

http://www.krainamriy.com

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях