Національні рекорди повинні стати традиційними – Алла Шлапак

30 июня 2011, 11:06
0
4
Національні рекорди повинні стати традиційними – Алла Шлапак

Створення рекордів, що відображають історію українського народу і покликанні пронести пам'ять про його звитяжні перемоги крізь століття стає своєрідною традицією для депутата Київради Алли Шлапак.

25 червня 2011 року в рамках фестивалю "Етноліто-2011" Алла Шлапак взяла участь у рекорді зі створення найбільшого тексту Державного Гімну України. Захід відбувся у м.Бориспіль на батьківщині Павла Чубинського, автора тексту Національного Гімну.

"Український народ надзвичайно багатий на традиції, і наш спільний обов’язок залишити цю прекрасну культурну спадщину майбутнім поколінням. Такі рекорди як створення найбільшого Прапора України, вишивання найбільшого рушника, відтворення Гімну та подібні до них повинні проводитися якомога частіше, адже вони виховують та укріплюють почуття патріотизму у наших дітей та молоді. Крім того, ці заходи символізують єдність поколінь та єдність народу", - зазначила Алла Шлапак.

Як відомо, у квітні цього року завершилася культурно-мистецька акція "Оберіг української столиці", яку ініціювала Алла Шлапак. Депутат особисто долучилася до вишивання семиметрового рукотворного шедевру.

"Я переконана, що здобутки історії та культури українців будуть ще не раз дивувати світ. Дуже хотілося б, щоб більше молоді долучалося до таких акцій та й ініціювало їх. Вірю, що незабаром ми знову зустрінемося на одному з мистецьких дійств і продовжимо традицію рекордів", - додала Алла Шлапак.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях