ОБОВ’ЯЗКОВЕ ОНОВЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ІЗ ЗДІЙСИНЕННЯ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРНГУ ДО 04 ЛИПНЯ 2011 РОКУ

30 июня 2011, 19:18
0
21
ОБОВ’ЯЗКОВЕ ОНОВЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ІЗ  ЗДІЙСИНЕННЯ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРНГУ ДО 04 ЛИПНЯ 2011 РОКУ

Шановні працівники, відповідальні за здійснення фінансового моніторингу! Держфінпослуг Розпорядженням №102 від 24/02/2011, яке зареєстровано в Мінюсті 18/05/2011 року та вступило в силу з 03/06/2011 року затвердив в новій редакції Положення про здійснення фінансового моніторингу.

Відповідно всім суб’єктам первинного фінансового моніторингу необхідно до 04 липня 2011 року затвердити в новій редакції Правила та Програму здійснення первинного фінансового моніторингу, Посадову інструкцію працівника, відповідального за здійснення фінансового моніторингу та розробити ряд інших документів.

            Після внесення змін до зазначених документів з фінансового моніторингу необхідно провести навчання працівників, що зазначити в журналі навчання працівників.

            Ми пропонуємо Вам замовити в нас повний пакет документів з фінансового моніторингу, оновлений станом на 01/07/2011 року.

           

            У цей перелік увійшли:

1)      Програма проведення внутрішнього фінансового моніторингу;

2)      Правила проведення внутрішнього фінансового моніторингу;

3)      Посадова інструкція працівника, відповідального за проведення внутрішнього фінансового моніторингу;

4)      Письмовий висновок про ділову репутацію працівника, відповідального за здійснення фінансового моніторингу;

5)      Щомісячний звіт відповідального працівника за фінансовий моніторинг;

6)      Письмове попередження працівників про відповідальність за порушення законодавства у сфері фінансового моніторингу.

7)      План навчання та підвищення кваліфікації працівників установи;

8)      Порядок доступу до документів, пов’язаних з здійсненням фінансового моніторингу;

9)      Акт перевірки структурних підрозділів та працівників установи на дотримання законодавства з фінансового моніторингу.

           

Даний пакет документів розроблений для кожного виду фінансових установ окремо: страхових компаній, фінансових компаній, кредитних спілок, ломбардів, лізингових компаній, юридичних осіб, що надають окремі види  фінансових послуг станом на 01.07.2011 року (повинен бути запроваджений в компанії не пізніше 04/07/2011 року).

                        Пропонуємо Вам комплект відповідної документації для Вашої установи з питань здійснення фінансового моніторингу в небанківських фінансових установах, розроблений саме під ваш тип фінансової установи.

            Вартість вищезазначених документів для Вашої установи становить:

 

-          500,00 гривень при оплаті на рахунок підприємства;

-          400,00 гривень при оплаті на рахунок приватного підприємця.

Постійним клієнтам (передплатникам наших видань та тим, хто раніше користувався будь-якими нашими послугами) – знижка – 20% від заявленої вартості.

При замовленні документації з фінансового моніторингу, Ви отримаєте три місяці безкоштовних  консультацій з питань здійснення фінансового моніторингу в небанківських установах через електронну пошту. Відповіді на поставлені питання будуть надаватися протягом трьох робочих днів з моменту отримання запитання.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях