Життєві цілі: Кому потрібний свідомий персонал?

1 июля 2011, 12:30
0
31
Життєві цілі: Кому потрібний свідомий персонал?

На 15-му ювілейному засіданні Дискусійного клубу "Міцний горішок", в день українського святого Валентина - Івана Купала, в найгарячіший місяць літа будуть обговорювати "Життєві цілі" персоналу компанії.

Ціль свята Івана Купала – знайти собі пару. А що таке життєва ціль людини? Чи загрожує компанії працівник, який в її стінах не реалізовує свою життєву ціль? Чи варто визначати персоналу свою ціль? Чи вигідно українським компаніям тримати свідомих працівників?

На 14-му засіданні на тему "Сімейний бізнес" учасники говорили про цілі, які можуть батьки поставити дітям з дитинства. Чи етично вирішувати за дітей?

7 липня 2011 з 18.30 до 20.30 в УНІАНІ

Оксана Вишневська, експерт з життєвих цілей, та Костянтин Коптелов, фахівець з особистої ефективності, намагатимуться розколоти міцні горішки учасників – важкі питання. Модератор дискусії – відомий бізнес-тренер, засновник і власник Студії управління часом BogushTime Людмила Богуш.

Приєднуйтесь до бізнес-дискусії! Вартість участі – 150 грн. Зареєструватись ви можете вже зараз! Контактна особа – Юлія Бойко. Телефонуйте +38 (066) 716-79-87, 044 223 24 93 або надсилайте запит на e-mail: pr@bogushtime.com.

Адреса: Хрещатик, 4 (Європейська площа, М. Майдан незалежності)

Інформаційні партнери:   Українські новини і Рекламастер

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях