Алла Шлапак: Повернути дитсадки дітям – це справедливо

4 июля 2011, 14:47
0
7
Алла Шлапак: Повернути дитсадки дітям – це справедливо

Плани міської адміністрації щодо відновлення профільної роботи 88 дитячих садочків є досить амбіційними, вважає Алла Шлапак, голова Постійної Комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту, лідер депутатської групи "Соціальна справедливість"

"Звичайно, такі починання можна тільки вітати, адже в останні роки в Україні прослідковується зростання народжуваності. Зараз ці дітки підростають, їх мамам потрібно виходити з декретних відпусток, і постає проблема, куди діти дитину. Дитячі дошкільні установи в цьому сенсі є порятунком, адже не кожна родина може найняти няню чи доручити нагляд над дитиною комусь із родичів", - зазначає Алла Шлапак. 

На сьогоднішній день, за її словами, "перші ластівки" цих ініціатив починають надходити до Постійних Комісій Київради.

Зокрема, як повідомила член депутатської групи "Соціальна справедливість" Зоя Миронова, 29 червня на засіданні Постійної комісії з питань освіти було розглянуто питання щодо повернення садочка №306 Солом’янського району, згідно протесту прокурора. "Члени Комісії, звичайно, підтримали протест, адже дитячі заклади повинні виконувати свою профільну функцію – виховання, а не бути наданні в оренду чи власність приватним структурам", - підкреслює депутат.

Крім того, як зазначили члени депутатської групи "Соціальна справедливість", на засіданні обох комісій (з питань охорони та соціального захисту, з питань освіти) розглядалося питання щодо відновлення роботи дитячого садочка за адресою Теремківська,9, у Голосіївському районі. Дане приміщення орендувала громадська організація що працює з дітьми-інвалідами та соціальний центр по роботі з дітьми вулиці. На сьогоднішній день, вирішується питання надання цим організаціям інших приміщень для того, щоб дитячий садочок відновив свою роботу до жовтня 2011 року.

Разом із тим, за даними Постійної комісії з питань освіти, в цілому на 2011-2012 рік райони столиці готують подання щодо відновлення роботи близько 20 дитячих дошкільних установ.

При цьому Алла Шлапак нагадала, що профіль діяльності більшості дитячих садків був змінений ще до 2006 року, після чого міська влада ввела мораторій на заборону відчуження з комунальної власності дитячих дошкільних закладів. "Процес повернення дитсадків в комунальну власність досить складний і триває він останні п’ять років. Я дуже сподіваюся, що динаміка позитивних напрацювань буде збережена міською адміністрацією та депутатським корпусом, і нашим маленьким киянам буде, де здобувати дошкільну освіту", - підкреслила депутат.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях