Фонд Східна Європа та "Cлавутич", Carlsberg Group допомагають створити безбар’єрний світ для людей з особливими потребами

6 июля 2011, 11:13
0
7
Фонд Східна Європа та  Cлавутич , Carlsberg Group допомагають створити безбар’єрний світ для людей з особливими потребами

06 липня 2011 року, Київ - Фонд Східна Європа в партнерстві з компанією "Cлавутич", Carlsberg Group надали близько 200 000 грн. трьом організаціям в Вінницькій області, що працюватимуть над покращенням якості послуг та умов для вільного доступу людей з інвалідністю та їх соціальної інтеграції. Проекти профінансовано в рамках конкурсу грантів "Світ без обмежень: вільний доступ для людей з особливими потребами" за підтримки компанії "Cлавутич", Carlsberg Group та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

За рахунок отриманих коштів Вінницький благодійний фонд "Подільська громада" адаптує приміщення обласного драмтеатру, щоб зробити його доступним для людей з особливими потребами.

Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями "Гармонія" покращуватиме умови вільного пересування вулицями міста людей на візках та з проблемами зору, організувавши для них супровід та покращивши послуги транспортування.

Асоціація користувачів районної бібліотеки "Світ інформації" з міста Бар на Вінничині розширить спектр послуг закладу та створить „бібліотеку, що говорить”. Асоціація також навчатиме читачів з вадами зору користуванню спеціальним програмним забезпеченням та мережею Інтернет.

Таким чином місцеві проекти допоможуть підвищити рівень обслуговування та надання послуг людям з інвалідністю Вінниччини та сприятимуть їх соціальній інтеграції.

“Для Фонду Східна Європа дуже важливо, що ми не обмежуємося лише допомогою людям з особливими потребами у покращенні якості послуг та доступу до громадських місць. В першу чергу, ми хочемо довести, що люди з обмеженими можливостями потребують соціальної інтеграції, а їх вміння та здобутки мають працювати на розвиток українських громад", - вважає виконавчий директор ФСЄ Віктор Лях.

"Покращувати якість життя людям, які цього потребують – це справа, варта зусиль кожного з нас. Для "Славутич", Carlsberg Group дуже важливо, щоб наші соціальні проекти працювали. Щоб вони були дійсно корисні для суспільства та відповідали потребам саме тих людей, на кого націлені. Щиро вірю, що завдяки нашому сумісному проекту для людей з особливими потребами  обмежень в світі стане значно менше", - Світлана Веселовська, менеджер із зв’язків з громадськістю "Cлавутич", Carlsberg Group.

Проект Фонду Східна Європа "Світ без обмежень: вільний доступ для людей з особливими потребами" реалізується в Вінницькій області з метою підтримки місцевих ініціатив, спрямованих на забезпечення вільного доступу до місць громадського користування та отримання різноманітних послуг людьми з особливими потребами задля їхньої загальної та різносторонньої інтеграції у суспільство та підвищення якості життя.

* * *

За детальною інформацією про ці та інші програми Фонду звертайтесь, будь ласка, до Катерини Копчук, менеджера зі зв’язків з громадськістю Фонду Східна Європа за телефоном (+38-044) 200-3825, або kkopchuk@eef.org.ua.


Фонд Східна Європа (ФСЄ) - приватна неприбуткова організація, підтримка якої здійснюється Агентством США з міжнародного розвитку через Фонд Євразія та іншими донорами – урядами, фондами, корпораціями та приватними донорами. З січня 2008р. програми ФСЄ сприятимуть громадянському, соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу. Фонд Східна Європа - член мережі  Фонду Євразія. Більше про Фонд: www.eef.org.ua (http://www.eef.org.ua/).


Цей прес-реліз виданий завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд Євразія несе відповідальність за зміст  цього документа; точка зору, відображена в даному документі, може не збігатися з точкою зору Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) чи Уряду США.


Власником компанії "Славутич" є Carlsberg Group. Carlsberg - найбільша в Північній та Східній Європі та четверта в світі пивоварна група. Carlsberg Group є офіційним спонсором чемпіоната УЄФА - ЄВРО 2012 TM, котрий відбудеться в Україні та Польші. До складу групи Carlsberg в Україні входить ПАТ ПБК "Славутич", заводи якого знаходяться у м. Запоріжжі, у м.Києві та у м.Львові. Детальна інформація: www.slavutich.com (http://www.slavutich.com/)

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях