"Поляна" відкриється в "європейській столиці" України

12 июля 2011, 10:35
0
8
 Поляна  відкриється в  європейській столиці  України

У Львові відкривається перший виномаркет всеукраїнської мережі "Поляна", яка вже здобула популярність сотень тисяч українців завдяки незмінно високому сервісу обслуговування і якості напоїв.

14 липня 2011 - у Львові (вул. Січових Стрільців, 2) відбудеться відкриття першого в місті виномаркету "Поляна" з широким асортиментом алкогольних та безалкогольних напоїв.

Це третій магазин мережі в західному регіоні - перший був відкритий в Луцьку, другий - у Чернівцях. Станом на 14 липня кількість виномаркетів в мережі "Поляна" налічуватиме 30 магазинів в 14 регіонах країни. І це не остаточна цифра. У розширенні мережі компанія "Поляна України Груп" продовжує політику освоєння нових регіонів.

"Якщо раніше Львів був відомий своїми кав'ярнями і бездоганно звареною кавою, то тепер він стане популярним і для винних гурманів, які гідно оцінять якість вин "Поляни" і в подарунок близьким будуть везти не тільки пакет ароматної кави, а й пляшку гарного вина!", - говорить директор львівського виномаркету "Поляна" Андрій Харчишин.

 Тому, плануючи екскурсію до Львова, не забувайте відвідати нову визначну пам'ятку міста - виномаркет "Поляна" (http://polyana.ua/news/41/15363/) за адресою: вул. Січових Стрільців, 2. Двері новий виномаркет відкриє 14 липня та всіх відвідувачів і покупців за старою доброю традицією очікують приємні подарунки і сюрпризи!

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях