Вечір класичної музики від Райффайзен Банк Аваль

13 июля 2011, 14:26
0
6
Вечір класичної музики від Райффайзен Банк Аваль

Концерт для всіх бажаючих – 15 липня о 19.00, Київський парк ім. Т.Г. Шевченка

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас відвідати вечір класичної музики, який відбудеться  15 липня о 19.00 у київському парку ім. Т.Г.Шевченка. Ініціатором та організатором заходу є Райффайзен Банк Аваль. У програмі вечора - відомі твори світової класики у виконанні музикантів симфонічного оркестру. Вхід вільний для всіх бажаючих.

Підтримуючи найкращі культурні традиції і розуміючи потреби своїх клієнтів, Райффазен Банк Аваль цим заходом розпочинає серію літніх вечорів у парках найбільших міст України. Про місце та час проведення буде повідомлено додатково.

 Головна ідея концертів  - залучити людей до світу прекрасного, адже класичне мистецтво викликає просвітлені і добрі почуття, чутливість та чуйність, духовно збагачує та наповнює емоціями.

Запрошуємо Вас доторкнутись до світу прекрасного!

АТ "Райффайзен Банк Аваль", засноване в березні 1992 року, займає лідируючі позиції на банківському ринку України за низкою основних показників. Банк є універсальним і надає клієнтам широкий перелік стандартних та інноваційних послуг через загальнонаціональну мережу відділень. Райффайзен Банк Аваль є частиною Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ (РБІ). 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях