Тендери на проведення робіт з енергоаудиту та розробки схем теплопостачання міст

21 июля 2011, 14:18
0
14
Тендери на проведення робіт з енергоаудиту та розробки схем теплопостачання міст

Асоціація енергоаудиторів житлово-комунального господарства інформує про запуск нового сервісу на сайті Асоціації - "Тендер на проведення робіт з енергоаудиту та розробки схем теплопостачання міст".

Асоціація енергоаудиторів житлово-комунального господарства інформує про запуск нового сервісу на сайті Асоціації - "Тендер на проведення робіт з енергоаудиту та розробки схем теплопостачання міст".

Головною метою сервісу є полегшення комунікації між замовниками робіт та її виконавцями. Тепер  замовнику послуг достатньо подати заявку на проведення енергоаудиту будівель (http://www.aea.org.ua/p/blog-page_18.html) чи розробку схеми теплопостачання міста (http://www.aea.org.ua/p/blog-page_799.html) та вибрати з вказаних комерційних найбільш вигідну для нього.

Для енергоаудиторів це додаткова можливість в пошуках нових замовлень та реалізації свого кадрового та професійного потенціалу. Для участі в тендерах компанії-енергоаудитору достатньо подати заявку на реєстрацію в системі (http://www.aea.org.ua/p/blog-page_19.html). Участь в системі тендерів - безкоштовна. Головний критерій - дотримання високого рівня якості виконання робіт з енергоаудиту будівель та/чи розробки схем теплопостачання міст.

З повагою,
заступник виконавчого директора
Асоціації енергоаудиторів ЖКГ
Андрій Цибулько

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях