Компанія SMART business увійшла до Президентського Клубу Microsoft Dynamics

25 июля 2011, 11:15
0
18
Компанія SMART business увійшла до Президентського Клубу Microsoft Dynamics

Компанія SMART business, Microsoft GOLD ERP Partner – перша українська компанія, яку Microsoft запросив до Microsoft Dynamics President's Club (Президентський клуб Microsoft Dynamics). Ця група об'єднує найсильніших партнерів Microsoft Business Solutions в усьому світі, що показали найкращі результати за обсягами продажів, ступеню задоволеності клієнтів, наявності власних галузевих рішень і розробок на платформі Microsoft Dynamics.

Офіційно про це було оголошено в урочистій атмосфері щорічної конференції Microsoft Worldwide Partner Conference (WPC), що проходила з 10 по 14 липня в Лос-Анджелесі. Такої честі ушановуються лише обмежена кількість партнерів Microsoft – цього разу з усіх 16 000 партнерів Microsoft Dynamics до Президентського клубу було запрошено тільки 288. Вперше членом Президентського клубу стала компанія з України.

Членство в Президентському клубі – це певний знак якості послуг компанії. Завдяки відповідальному і професійному виконанню своїх зобов'язань перед клієнтами, учасники Президентського Клубу Microsoft Dynamics, краще за інших партнерів сприяють підвищенню ефективності бізнесу клієнтів.

Для компанії SMART business досягати найвищих результатів у співпраці з Microsoft вже стало гарною традицією. Щорічно, з моменту заснування компанії у 2009 році, SMART business підтверджує найвищий статус Microsoft GOLD ERP Partner і звання "Партнер року Microsoft в Україні" в компетенції ERP. Також SMART business є єдиним сертифікованим партнером Microsoft з локалізації продуктів Microsoft Dynamics для трьох країн – України, Білорусії та Грузії.

"Microsoft з гордістю визнає видатні досягнення компанії SMART business в продажах бізнес-рішень Microsoft Dynamics, – повідомив Даг Кеннеді (Doug Kennedy), віце-президент по роботі з партнерами Microsoft Dynamics. – Ця нагорода є прямим відображенням видатних результатів роботи співробітників і менеджменту SMART business, які повинні пишатися цим досягненням. SMART business відіграє дуже важливу роль в зростанні і успіху бізнесу Microsoft Dynamics".

"Отримання запрошення від Microsoft увійти до Президентської клубу – чергове свідчення динамічного розвитку компанії та високої якості послуг, які ми надаємо клієнтам. Багато в чому це зростання визначається відповідальним підходом до ведення бізнесу та особливій увазі до потреб кожного нашого клієнта", - коментує подію Кирило Руднєв, директор з продажу компанії SMART business.

Про компанію SMART business

SMART business, Microsoft GOLD ERP Partner – лідер українського ринку консалтингових послуг в сфері надання сучасних рішень для ефективного управління бізнесом і впровадження бізнес-систем від компанії Microsoft на платформі Microsoft Dynamics.

Про корпорацію Microsoft

Заснована в 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні працює компанія "Майкрософт Україна", до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення, а також впровадження і локалізація новітніх технологій на території Україні.

Додаткову інформацію про компанію та продукти Microsoft можна знайти на веб-серверах Microsoft: http://www.microsoft.ua/.

Microsoft ® є товарним знаком Microsoft Corporation у США і / або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях