Чистий прибуток корпорації АББ в 2 кварталі зріс на 43% на фоні стійкого зростання доходів

26 июля 2011, 15:09
0
5

• Обсяг замовлень виріс на 18% (органічне зростання – 10%); доходи збільшилися на 17% (органічне зростання – 9%) • Досягнення запланованого рівня доходів та ефективний менеджмент стимулювали ріст чистого прибутку • Операційний прибуток EBITDA зріс на 22% до 1,5 млрд. дол. США • Значний внесок у фінансові показники зробили нещодавно куплені підприємства

Компанія АББ, лідер з технологій для енергетики та автоматизації, повідомила про 43% зростання показників чистого прибутку в 2 кварталі 2011 року, порівняно з тим же періодом 2010 року. Чистий прибуток компанії склав 893 млн. дол. США. Таких показників вдалося досягти завдяки значному росту промислового виробництва, зростанню прибутків підрозділу "Системи для електроенергетики" та внеску від нещодавніх поглинань, зокрема Baldor Electric.

Порівняно з 2 кварталом минулого року, доходи компанії зросли на 17%, а обсяги замовлень на 18%. Ріст спостерігався як на зрілих ринках, так і на ринках країн, що розвиваються.

Інвестиції компаній-клієнтів, націлені на збільшення операційної ефективності, викликали значний ріст попиту на промислових роботів, енергоефективні електромотори і низьковольтні системи. Разом з тим, розширення виробничих потужностей та потреба в сервісному обслуговуванні збільшили кількість замовлень від підприємств нафтогазової сфери, целюлозно-паперової промисловості, металургії та суднобудування.

Зростання потреби в електроенергії для промисловості та загальне економічне зростання, особливо на ринках країн, що розвиваються, збільшили попит на системи розподілу електроенергії. Інвестиції у лінії електропередач, котрі зазвичай роблять пізніше в економічному циклі, залишалися на низькому рівні.

Головний показник прибутковості – операційний прибуток EBITDA ­­­­­­– виріс на 22%, більшою мірою завдяки значному росту доходів. Операційна маржа EBITDA знизилась в зв’язку зі збільшенням інвестицій у продаж та дослідницьку діяльність, зниженням цін в електроенергетичному бізнесі, що не було компенсоване збільшенням економії коштів, та через не дуже сприятливий показник операційної маржі у галузі автоматизації виробництв. Грошовий потік від операцій значно зріс.

"Це був дуже успішний квартал, в котрому ми продовжили збільшувати доходи компанії, грошовий потік і особливо прибутки акціонерів, – заявив Джо Хоган, головний виконавчий директор компанії АББ. – Ми задоволені нашими результатами в 2 кварталі та загалом у першому півріччі. Оцінюючи майбутні перспективи, очевидно, що погіршились макроекономічні показники, зокрема зросли державні борги країн та інфляція. Тим не менше, ґрунтуючись на наявній сьогодні інформації, ми продовжуємо очікувати подальшого зростання попиту з боку промислових підприємств на технологічні рішення для збільшення продуктивності та енергоефективності, а також розраховуємо на відновлення попиту на обладнання для передачі електроенергії в другому півріччі".

Ключові показники за 2 квартал 2011 року

2 кв. 2011

2 кв. 2010

Зміна

млн. дол. США, якщо не вказано інше

дол. США

Місцева валюта

Замовлення

9 867

7 665

29%

18%

   Замовлення з минулих періодів (на кінець червня)

29 983

24 437

23%

9%

Доходи

9 680

7 573

28%

17%

Прибуток EBIT

1 337

975

37%

    як % доходів

13,8%

12,9%

Операційний прибуток EBITDA

1 547

1 264

22%

    як % доходів

16,0%

16,6%

Чистий прибуток

893

623

43%

Базовий чистий прибуток на акцію (дол. США)

0,39

0,27

44%

Грошовий потік від операційної діяльності

891

649

Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.com) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації.
Технології АББ дозволяють промисловим підприємствам та енергетичним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у понад 100 країнах світу і нараховує близько 124 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Донецьку, Запоріжжі, Львові, Миколаєві, Севастополі та Харкові працюють понад 160 співробітників.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях