"Ліко-Холдінг" надає можливість заощадити 30% при купівлі квартири за програмою "Доступне житло"

27 июля 2011, 10:01
0
270
 Ліко-Холдінг надає можливість заощадити 30% при купівлі квартири за програмою Доступне житло

Компанія "Ліко-Холдінг" разом з Іпотечним центром у м. Києві та Київській області Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" почала роботу щодо нового етапу державної програми "Доступне житло".

"Ліко-Холдінг" (http://liko-holding.com.ua) продовжує активну підтримку державної соціальної програми "Доступне житло" (http://liko-holding.com.ua/ua/novini/rozpochato_prodazh_kvartir_u_novomu_budinku_za_programoyu_dostupne_zhitlo.htm). Наразі ведеться будівництво трисекційної багатоповерхівки за адресою вул. Мейтуса, 4-А, яка належить до нового житлового масиву "Ліко-Град", що в Голосіївському районі ("Теремки-2").

До продажу пропонуються 1,2,3-кімнатні квартири з різними типами планування. В квартирах встановлюються металеві вхідні двері, металопластикові вікна, лічильники гарячої та холодної води. Усі будинки "Ліко-Граду" обслуговує організація “Лікожитлосервіс” та власна котельня.

Додаткова інформація:

 • Надання даної підтримки здійснюється виключно за умови участі громадян у будівництві житла власними коштами у розмірі не менше 70% від вартості такого будівництва;
 • Розрахунок суми даної підтримки здійснюється з урахуванням нормативної площі (21 кв. метр загальної площі житла на одну особу та додатково 10,5 кв. метрів на сім’ю) та з урахуванням граничної вартості будівництва 1 кв. метра житла (для м. Києва 7990 грн.)
 • Державна підтримка надається громадянам лише один раз.
 • Для участі у програмі Вам необхідно:
  1. перебувати на квартирному обліку у одному із населених пунктів України;
  2. звернутись із заявою до відповідного квартвідділу та отримати довідку;
  3. звернутись до іпотечного центру для отримання державної підтримки та оформлення відповідних документів та договорів.

  Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

  Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
  powered by lun.ua
  Загрузка...

  Корреспондент.net в cоцсетях