УАІБ просить Генерального прокурора України довести до кінця справу щодо шахрайського заволодіння грошовими коштами службовими особами ТОВ «Караван»

27 июля 2011, 12:40
0
15
УАІБ просить Генерального прокурора України довести до кінця справу щодо шахрайського заволодіння грошовими коштами службовими особами ТОВ «Караван»

Українська асоціація інвестиційного бізнесу в черговий раз направила звернення до Генеральної прокуратури України з проханням довести до кінця справу щодо шахрайського заволодіння грошовими коштами з боку службових осіб ТОВ «Караван».

У листі, на ім’я Генерального прокурора України В. Пшонки, зазначається, що,  незважаючи на неодноразові звернення УАІБ з приводу невиконання ТОВ «Караван» своїх фінансових зобов’язань перед інвестиційними фондами щодо виплати відсоткового доходу за облігаціями товариства та умисного доведення товариства до банкрутства, справи закриваються за відсутністю в діяннях ознаки злочину.

 

Однак факти свідчать про інше. Так, починаючи з березня 2009 року, цей емітент порушував свої зобов’язання як з виплати відсоткового доходу, так і з викупу  облігацій.

 

Пропозиції, які «Караван» надавав власникам облігацій (приміром, дострокового викупу облігації з дисконтом на менш ніж 50%), були заздалегідь неприйнятними для інституційних інвесторів, оскільки призвели б до значних фінансових втрат і викликали б цілу низку порушень вимог законодавства.

 

Крім цього, без жодного повідомлення інвесторів-кредиторів, ТОВ «Караван» змінив своє місцезнаходження (з Києва на Миколаїв) та юридичну особу, яка веде фінансово-господарську діяльність у київському гіпермаркеті (з ТОВ «Караван» на ТОВ «Адвентіс»). І це в той час, як згідно з Проспектом емісії, джерелом погашення облігацій є виручка від господарської діяльності ТОВ «Караван». Тим самим емітент свідомо здійснив дії, спрямовані на те, що основні активи були виведені в іншу юридичну особу, а кредиторам залишалася порожня оболонка від ще недавно успішного підприємства.

 

Все це дає УАІБ підстави стверджувати, що перед нами не просто факт невиконання неплатоспроможним боржником своїх фінансових зобов’язань перед кредиторами, а й можливі свідомі шахрайські дії, які, незважаючи на завдану ним значну шкоду інвесторам-кредиторам, мають на меті уникнути відповідальності боржника.

 

УАІБ разом з ДКЦПФР вживає всіх можливих заходів у рамках законодавства щодо вирішення  цієї складної ситуації та занепокоєна фактами ігнорування іншими органами державної влади цієї кричущої проблеми з метою запобігання привласнення засновниками та керівництвом ТОВ «Караван» коштів інвесторів, наголошується у листі.

 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях