PEOPLEnet пропонує НКРЗ подбати про держбюджет

28 июля 2011, 11:31
0
7
PEOPLEnet пропонує НКРЗ подбати про держбюджет

PEOPLEnet звернувся до Національної комісії з питань регулювання зв’язку України (НКРЗ) з пропозицією про позасудове врегулювання питання щодо отримання ліцензії на користування радіочастотним ресурсом в діапазоні 1900–2000 МГц. Про це йдеться в офіційному Зверненні Голови Наглядової Ради ПрАТ "Телесистеми України" В.Шульмана до Голови НКРЗ П.Яцука.

ПрАТ "Телесистеми України" (національний оператор телекомунікацій, який працює під брендом PEOPLEnet) мають наміри впроваджувати нові технологічні досягнення у галузі телекомунікацій, зокрема - цифровий стільниковий радіозв’язок CDMA-2000. Задля цього компанія у 2009 році зверталася до НКРЗ з обґрунтованою пропозицією про надання ліцензії на право використовувати частину  радіочастотного ресурсу України у діапазоні 1900–2000 МГц. Проте, питання не мало позитивного вирішення.

"З приводу отримання ліцензії на користування вказаним радіочастотним ресурсом України (1900-1910 МГц та 1980-2000 МГц – ред.) ПрАТ "Телесистеми України" в 2009 році зверталось до НКРЗ. ПрАТ "Телесистеми України" тоді отримали немотивовану відмову у наданні в користування зазначеного радіочастотного ресурсу. Проаналізувавши ситуацію, ми дійшли наступного висновку - відмова у видачі ліцензії на користування радіочастотним ресурсом у діапазоні 1900–2000 МГц обумовлена специфічними чинниками й немає причин стверджувати, що НКРЗ відмовила нам на законних підставах. Через що ми були вимушені звернутись до суду. Зараз справа про оскарження відмови НКРЗ у наданні ПрАТ "Телесистеми України" радіочастотного ресурсу розглядається Окружним адміністративним судом м. Києва. Проте ми пропонуємо вирішити проблему у позасудовому порядку й зробити це таким чином, щоб отримали вигоду державний бюджет Україні та потенційні споживачі послуг цифрового стільникового радіозв’язку CDMA-2000", - йдеться у зверненні, копія якого є в УНІАН.

Як зазначається в документі, в разі надання ПрАТ "Телесистеми України" ліцензії на користування радіочастотним ресурсом у смузі радіочастот 1900–2000 МГц одночасно до державного бюджету буде сплачено щонайменше 182,8 млн. грн. Також,  в разі надання ліцензії, до держбюджету постійно надходитимуть суми податку на додану вартість (в розмірі 20% вартості наданих ПрАТ "Телесистеми України" послуг цифрового стільникового радіозв’язку CDMA-2000) та суми збору до Пенсійного фонду України (в розмірі 7,5% від вартості цих послуг).

На думку Голови Наглядової Ради ПрАТ "Телесистеми України" позитивна реакція регулятора на пропозицію компанії стане доводом на користь того, що НКРЗ України в своїй діяльності дотримується вимог Закону України "Про радіочастотний ресурс України", проваджує державницьку політику в питанні користування радіочастотним ресурсом, сприяє впровадженню сучасних інформаційних технологій, розвитку та впровадженню нових досягнень у галузі радіозв’язку, а також дбає про забезпечення надходжень до державного бюджету України.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях